„Mažeikiai“ – pergalių kelyje

Rungtynėse su klaipėdiečiais Raimondas Petrauskas (raudona apranga, kovoja dėl kamuolio) pelnė penkis taškus ir atkovojo keturis kamuolius. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Dvi pergales namuose savaitgalį pasiekė „Mažeikių“ krepšininkai.

Prireikė pratęsimo

Pirmosiose savaitgalio rungtynėse su Klaipėdos „Nafta-Universitetu“ mažeikiškiai žaidė be didesnio vargo – iniciatyvą vis laiką turėjo savo rankose, varžovai nė karto nebuvo išsiveržę į priekį.
Mūsų komanda laimėjo rungtynes 86:73, o rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Reminas, pelnęs 19 taškų, jam gerai talkino Ignas Razutis ir Darius Tarvydas, įsirašę po 14 taškų.
Kitos rungtynės vyko pagal kitokį scenarijų – „Vilniaus MRU“ krepšininkai šeimininkams kibo į atlapus, paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis jie išlygino rezultatą – 69:69. Per pratęsimą mažeikiškiai sužaidė užtikrintai ir per penkias minutes laimėję rezultatu 14:9 iškovojo trečiąją pergalę – 83:78.
Tradiciškai rezultatyviai sužaidė Mindaugas Reminas, kuris įmetė 21 tašką, 19 taškų – Dariaus Tarvydo sąskaitoje.

Trūksta susižaidimo

„Dar žaidžiame ne taip, kaip reikia, tačiau dvi pergales pasiekėme, planą įvykdėme. Suprantama, visos komandos nori tinkamai sužaisti su čempionais, negaili jėgų. O mes dar žaidžiame nevienodai, trūksta tarpusavio supratimo, tačiau, manau, su laiku jis ateis. Komanda turi potencialo, tačiau norisi, kad ir kiti žaidėjai pelnytų daugiau taškų, vienam Mindaugui yra sunku“, – po rungtynių kalbėjo komandos direktorius Giedrius Petrulevičius.
Klubo direktorius pažymėjo, kad ekipoje yra gerų metikų, tačiau tritaškių metimų pataikymo procentas yra prasčiausias lygoje –  štai ir rungtynėse su vilniečiais iš šešiolikos tritaškių metimų pataikyti tik trys.
Antrąją vietą tarp penkiolikos komandų užimantys mažeikiškiai šį savaitgalį žais tik vienerias rungtynes – šeštadienį namuose mūsų komanda susitiks su Plungės „Olimpu“, kuris per ketverias rungtynes dar nėra patyręs pergalės džiaugsmo.