„Mažeikiai“ sutriuškino varžovus

Po trečiojo kėlinio komandas skyrė 29 taškai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiose Nacionalinės krepšinio lygos ketvirtfinalio mačo rungtynėse „Mažeikių“ krepšininkai iškovojo pergalę prieš Kauno „Žalgirio-2“ žaidėjus.
Mūsų krepšininkai, ketvirtadienį kauniečius priėmę namuose, mačo, kuriame žaidžiama iki trijų pergalių, rezultatą sušvelnino iki 1:2. Šeštadienį jų laukia ketvirtosios rungtynės, kurios vyks Kaune.
Kauniečiai pirmieji įmetė du taškus, bet tai buvo vienintelis kartas, kai jie pirmavo šiose rungtynėse – mažeikiškiai, aktyviai gindamiesi ir atakuodami, jau pirmajame kėlinyje vis didino persvarą ir jį laimėjo rezultatu 25:9.
Nesustojo mūsų komanda ir antrajame kėlinyje – spaudė varžovus, atitvėrė jų aukštaūgius nuo krepšio, o žalgiriečių tritaškiai metimai šį kartą vis skrido pro šalį (iš dvidešimties metimų per visas rungtynes jie pataikė tik keturis). Po antrojo kėlinio mūsų ekipos persvara išaugo daugiau nei trisdešimt taškų (47:15), po trečiojo kėlinio komandas skyrė 29 taškai (66:37).
Ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiai, pasimokę iš dvejų paskutinių rungtynių, varžovams neleido net pagalvoti apie persilaužimą – mūsų komanda iškovojo pergalę 86:55.
16 taškų prie pergalės prisidėjo Evaldas Šaulys, po 12 taškų pridėjo Darius Pakamanis ir Vytautas Pikalavičius.
Pasak komandos trenerių, dabar krepšininkų laukia sunkios rungtynės Kaune. Komandos pažįsta viena kitą, sunku ką nors naujo sugalvoti, tad viską lems nusiteikimas kovai, žaidėjų psichologija, daugiau turimų fizinių jėgų ir, aišku, sportinė laimė.
Jei mūsų komanda laimės, lemiamos – penktosios – rungtynės bus žaidžiamos antradienį Mažeikiuose.

One Reply to “„Mažeikiai“ sutriuškino varžovus”