„Mažeikiams“ durų į LKL neatidarė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį Vilniuje vyko Lietuvos krepšinio lygos (LKL) visuotinis narių susirinkimas, kuriame buvo svarstyti organizaciniai klausimai. Tarp jų ir Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempiono „Mažeikių“ klubo prašymas dėl dalyvavimo 2013/2014 metų LKL čempionate. 

Kaip informuojama, po diskusijų klubų atstovai atmetė „Mažeikių“ klubo prašymą dėl dalyvavimo LKL, nes „Mažeikiai“ neturi LKL reikalavimus atitinkančios arenos. Už tokį mažeikiškiams nepalankų sprendimą balsavo dauguma visuotinio susirinkimo narių.
„Esame labai nepatenkinti LKL susirinkimo sprendimu. Nuvykome į susirinkimą su Savivaldybės meru Antanu Teniu ir AB „Orlen Lietuva“ generalinio direktoriaus pavaduotoju gamybinės veiklos vystymui Viktoru Vasilavičiumi, deklaravome visą teisybę, žadame iki lapkričio vidurio rekonstruoti turimą areną, tačiau tai susirinkimo narių neįtikino. Kokių dar reikia argumentų?.. O štai įsiskolinę klubai toliau lieka lygoje“, – neslėpė emocijų „Mažeikių“ krepšinio klubo direktorius Giedrius Petrulevičius.

4 Atsakymai į “„Mažeikiams“ durų į LKL neatidarė”

 1. a parašė:

  Vienintelis sansas – Vilniaus arbitrazas… Su gerais teisininkais vieta rastusi. Patikekit.

 2. fanas parašė:

  Visom keturiom uz musu miesta ! Neleiskime greiti krepsinio musu kraste ! Valdzia, komandos vadovai,savivaldybe nenuleiskit ranku ir nepalikit sito reikalo isnykti,neveltui musu miestas tiek ilgai ejo kelia i LKL, tikrai, kad ne pasiliktu vel NKLe o kad sugriztu tikrasis krepsinis !

 3. lll parašė:

  Nenuleiskite ranku !!! kovokite ,arba tikrai persikelkite i Latvijos lyga!!!! Kiek galima jau taip!!!

 4. Silvestras parašė:

  Būtina kreiptis į teismą. Bent simbolinis žingsnis būtų… Vilniaus krepšinio mafija daro savo juodą darbą. Rašykime protesto laiškus. Rašykime interenete. O gal prašykimės, kad priimtų į Latvijos čempionatą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto