„Mažeikiams“ – permainingas savaitgalis

Nacionalinės krepšinio lygos sezonas „Mažeikių“ krepšininkams klostosi permainingai – ketvirtadienį jie nugalėjo „Kretingos“ komandą, o šeštadienį išvykoje pralaimėjo vienam iš lygos autsaiderių – Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservis“.
Rungtynėse su kretingiškiais mūsų ekipa jau nuo pirmų minučių iniciatyvą laikė savo rankose, neleisdami varžovams net pagalvoti apie pergalę: po pirmo kėlinio pirmavo devyniais taškais, po antro išsiveržė į priekį – 40:19. Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė – mūsų komanda buvo pranašesnė už varžovus ir 73:55 šventė šeštą pergalę pirmenybėse.
Rungtynės Klaipėdoje vyko pagal kitokį scenarijų – mūsų ekipa visą laiką buvo besivejančiųjų vaidmenyje – po pirmo kėlinio atsiliko dviem, po antrojo – devyniais taškais. Situacija aikštelėje nesikeitė ir po ilgosios pertraukos – mažeikiškius skandino netaiklūs metimai, klaipėdiečiams pralaimėta 81:102.
Abejose rungtynėse mūsų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Modestas Žaunieriūnas, pelnęs 17 ir 24 taškus.
Ketvirtadienį ir šeštadienį „Mažeikių“ laukia dvi „Perlo“ komandos: su Vilkaviškio „Perlu“ mūsų ekipa žais namuose, su Vilniaus „Perlu Energija“ – išvykoje.