Mažeikiškė atstovavo rinktinei

Lietuvos moterų futbolo rinktinė, kurioje yra ir mažeikiškė Rimantė Jonušaitė, šiuo metu atstovaujanti Italijos „AC Milan“ ekipai, sužaidė dvejas atrankos į 2023 metų pasaulio moterų futbolo čempionatą rungtynes, vienose jų pelnė pirmąjį tašką.
Ketvirtose atrankos rungtynėse Kroatijoje Lietuvos rinktinė su aikštės šeimininkėmis sužaidė lygiosiomis 0:0 ir atrankoje iškovojo pirmąjį tašką. Antradienį Vilniuje Lietuvos rinktinė susitiko su visas penkerias rungtynes laimėjusia Šveicarijos ekipa ir jai nusileido rezultatu 0:7. Abejose rungtynėse R. Jonušaitė žaidė nuo pirmos iki paskutinės minutės.
Dabar šioje grupėje pertrauka iki balandžio pradžios, kai lietuvės išvykoje susitiks su Italija ir Moldova. Per penkerias rungtynes mūsų rinktinė yra iškovojusi tašką, pelniusi vieną įvartį, kurį pirmosiose rungtynėse su šveicarėmis įmušė mažeikiškė.

One Reply to “Mažeikiškė atstovavo rinktinei”