Mažeikiškė bėgikė tapo šalies čempione

Klaipėdos manieže du Mildos Zubavičienės (pirma iš dešinės) finišai buvo pergalingi. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Iš nacionalinių lengvosios atletikos varžybų – Lietuvos veteranų uždarų patalpų čempionato – trys mažeikiškiai grįžo su apdovanojimais. Milda Zubavičienė pagerino šalies rekordą ir tapo dviejų rungčių nugalėtoja.
Klaipėdos manieže vykusiame čempionate visi mažeikiškiai varžėsi bėgimo sektoriuje. Geriausiai čia sekėsi M. Zubavičienei – 200 metrų distancijoje ji pagerino šalies rekordą (27,38 sekundės), o dvigubai ilgesnėje distancijoje parodė 1,01,62 min. laiką ir abiejose distancijose tapo šalies čempione.
60 metrų bėgimo rungtyje Sandra Mitkevičienė užėmė šeštą vietą, o kilometro distancijoje iškovojo bronzos medalį, tokio pat ilgio vyrų distancijoje Saulius Prielgauskas liko penktas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.