Mažeikiškė Darbo birža pokyčių nepajus

Biržoje įregistruoti 6415 darbo ieškantys asmenys, iš jų 5382 – bedarbiai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo kitų metų sausio pirmos dienos grąžinamas Telšių darbo biržos teritorinis statusas.

Mažeikių skyriaus vedėja Alfreda Normantienė teigė, kad dėl to nei skyriaus darbuotojai, nei mažeikiškiai bedarbiai pokyčių nepajus.


Statusas nesikeis

Lietuvos darbo biržos direktoriaus įsakymu, Plungėje liks tik teritorinės darbo biržos skyrius, nes šis statusas grąžinamas Telšiams.
Primename, kad Telšiams nepalankios permainos įvyko 2010-aisiais metais, kai Telšių teritorinės darbo biržos administracija buvo iškeldinta į Plungę, o Telšiuose liko įstaigos skyrius.
„Mažeikių statusas nesikeitė. Tik dabar būsime Telšių teritorinės darbo biržos skyrius. Dėl to niekas nesikeis nei darbuotojams, nei bedarbiams“, – „Santarvei“ teigė Mažeikių skyriaus vedėja Alfreda Normantienė.


Įprastos tendencijos

Darbo biržos duomenimis, registruoti darbo neturintys asmenys, kaip ir prieš mėnesį, sudarė 9,9 proc. visų šalies darbingo amžiaus gyventojų. Palyginti su 2012 m. lapkričio 1 d., registruotas nedarbas mažėjo 0,7 procentinio punkto.
Mažeikiai gerokai lenkia šalies vidurkį. Nedarbo lygis lapkričio 1 dieną siekė 15 proc., per mėnesį padidėjo 0,1 procentinio punkto.
Biržoje įregistruoti 6415 darbo ieškantys asmenys, iš jų 5382 – bedarbiai.
A. Normantienės teigimu, tokios tendencijos, kad metų pabaigoje nedarbo lygis didėja, įprastos – baigiasi viešųjų, sezoninių, terminuotų darbų sezonas.

6 Atsakymai į “Mažeikiškė Darbo birža pokyčių nepajus”

 1. d parašė:

  nesuprantu pavadinimo straipsnio

 2. Darbo birza parašė:

  Mano nuomone nesuprantama Darbo bizos paskirtis. Tik ateiti pas moteriskes ten atsizymeti , kaip vaiku darzeli, iskloji kur ejai ieskoti. Ir kada pasako kita karta apsilankyti. Visas darbas.

 3. Diana parašė:

  Tiesiogine naujausių filmų peržiūra galite mėgautis ne tik savo kompiuteryje, bet ir išmaniajame telefone arba planšetėje. Išsamesnė informacija: S e e d e r s . l t

 4. jo parašė:

  biržos poniutės niekam nereikalingos,na viena dokumentus paima,paskui nuneša kitai ,paskui skambina įmonei,kad neteisingai užpildyta,tai kodėl priimant pažymas negali iš karto patikrinti ir pasakyti kas negerai,o gainioja žmones po kelis kartus,ar taip demonstruoja kad DIRBA

 5. Čikas parašė:

  Pilnai pritariu BANANAI.

 6. Banana Republic parašė:

  Kam ta darbo birža, dydžiu kaip ministerija iš viso reikalinga? Sėdi pilna arogantiškų karvių,kurios realiai nieko nedirba, gadina orą ir kilnoja popiergalius iš vienos krūvos į kitą ir už tai ima tūkstantinius atlyginimus.Geriau eitų kartu su pašalpinėmis mėlynsnapėmis gatvių šluoti.Daugiau naudos būų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*