Mažeikiškė – elitinėje Italijos lygoje

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Viena geriausių mūsų šalies futbolininkių Rimantė Jonušaitė persikėlė į Italiją – mažeikiškė pasirašė kontraktą su garsiu visoje Europoje „AC Milan“ klubu ir jau spėjo sužaisti pirmąsias rungtynes.

Praėjusią savaitę buvo paskelbta apie 18-metės mažeikiškės pasirašytą sutartį su Italijos klubu, o jau po kelių dienų ji debiutavo Italijos moterų „Serie A“ pirmenybėse. „AC Milan“ ekipa, kuri Italijos čempionate užima trečią poziciją, sekmadienį savo aikštėje rezultatu 1:0 įveikė „Empoli“ komandą, R. Jonušaitė aikštėje pasirodė antro kėlinio pradžioje.
Su savo buvusia auklėtine kalbėjęs treneris Ramūnas Daubaris „Santarvei“ pasakojo: „Kaip prisipažino Rimantė, ji tikrai nesitikėjo, kad ją, vos tik kelias dienas pabuvusią komandoje, išleis į aikštelę. Nežiūrint į jauną amžių, Rimantė yra patirties turinti kovotoja ir įsilieti į žaidimą jai nesudėtinga. Juolab kad komandoje legionierių yra nemažai – čia žaidžia futbolininkės iš Izraelio, Islandijos, Vokietijos, Afrikos šalių. Kalbėdama apie adaptaciją, futbolininkė pažymėjo, kad personalas dirba aukščiausiu lygiu: po sutarties pasirašymo tėvams buvo aprodytos visos sportininkės gyvenimo sąlygos, jie supažindinti su miestu. Ir Rimantė sakė, kad sąlygos idealios – gyvena šalia stadiono, vyksta rytinės treniruotės, po to – žaidimo analizė. Sportininkėms reikia tik padėti aprangą, kitą rytą jau viskas išplauta ir paruošta naujai treniruotei. Viskas aukščiausiu lygiu, tik žaisk.“
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto