Mažeikiškė Gintarė Korsakaitė: „Niekas nesutrukdys man dainuoti“

Muzikiniame kelyje Gintarę Korsakaitę lydi ir visados palaiko mokytojas Antanas Dargis. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Galimybę susipažinti su mažeikiškės Gintarės Korsakaitės dainomis turėjome jau ne kartą. Mergina savo jėgas yra išbandžiusi nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose, ji nuolatos dalyvauja įvairiuose konkursuose, tarptautiniuose projektuose.
Buvusi Mažeikių Gabijos gimnazijos mokinė kelią į didžiąją sceną atkakliai skinasi ir išvykusi studijuoti į sostinę. O sekasi jai neblogai – atlikėja prieš keletą savaičių pateko į antrąjį LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ etapą ir tikina atkakliai kovosianti dėl geriausiosios titulo.


Dalyvavimas projekte – nauja patirtis

Nuo ketverių metų dainuojanti, gausybę apdovanojimų respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose pelniusi „Sekmadienio“ studijos vadovo Antano Dargio mokinė Gintarė Korsakaitė pasakojo, kad dalyvauti projekte ją kaip tik ir paskatino mokytojas.
„Jis man vis sakė: dalyvauk, dalyvauk, ir nors pati iš pradžių abejojau, maniau, nespėsiu dainavimo suderinti su studijomis, tačiau gavusi pasiūlymą iš kitų asmenų pagalvojau, kodėl gi nepabandžius“, – sakė devyniolikmetė dainininkė.
Merginai vos užtraukus pirmuosius dainos „Baltas rytas“ žodžius, visi keturi projekto mokytojai – Katažina Nemycko, Merūnas Vitulskis, Donatas Montvydas bei Inga ir Arūnas Valinskai iš karto pastebėjo neeilinį dainininkės talentą: jie akimirksniu atsuko savo kėdes ir mėgavosi atlikėjos pasirodymu.
Tokiu scenos profesionalų palaikymu mažeikiškė džiaugėsi, bet sakė to tikrai nesitikėjusi.
„Kai akimirksniu atsisuko visų komisijos narių kėdės, buvau be galo nustebusi. Nespėjau net sudainuoti pirmosios eilutės, o visi atsisuko. Mane aplankė įvairios emocijos ir užplūdo toks geras jausmas, kokio dar niekada nebuvau patyrusi. Komisijos nariai plojo ir dainavo kartu su manimi, žiūrovai salėje taip pat negailėjo aplodismentų, viskas buvo nepakartojama“, – savo pirmąjį pasirodymą projekte prisiminė mergina.


Profesionalus darbas

Gintarė atviravo, kad televizija jai nėra svetima: būdama vos aštuonerių metų ji pradėjo dalyvauti įvairiuose konkursuose, o šis projektas, pasak pašnekovės, išskirtinis tuo, kad jame viskas   profesionalu.
„Grupė groja gyvai, o ne leidžia fonogramas. Taip pat projektas labai pozityvus, jame nesistengiama iš žmonių pasityčioti, juos pažeminti ar pajuokti, kas neretai pasitaiko kituose projektuose. Kiekvienas, kad ir nekaip pasirodęs, skatinamas judėti pirmyn, o tai labiausiai ir žavi“,– tikino mažeikiškė.
Ji pabrėžė, kad ir personalo kolektyvas draugiškai priima visus dalyvius, nežiūri į juos iš aukšto, todėl užkulisiuose nėra jokios įtampos. Mažeikiškė tikino, jog projekto dalyviai, puikiai sutardami, gailisi, kad į tolesnį etapą patenka ne visi.


Pasirinko galvodama apie ateitį

G. Korsakaitė lipti karjeros laiptais televizijos projekte nusprendė padedama Arūno ir Ingos Valinskų. Ne vienas nustebo, kodėl pasirinkimas būtent toks? 
Mergina skuba paaiškinti, kad prieš eidama į projektą nebuvo tvirtai apsisprendusi, kurį prodiuserį pasirinktų, jei pasisektų gerai pasirodyti. Gintarė sakė slapčia svajojusi, kad bent kas įvertintų jos talentą, o kai atėjo apsisprendimo minutė, pašnekovė Valinskų šeimą tikino pasirinkusi norėdama atverti kelius į platesnes auditorijas.
„Žinau, kad Valinskai turi daug patirties televizijoje ir sceniniame gyvenime, todėl tikiuosi, kad jie man padės atverti kelius į didžiąją sceną ir suteiks patirties pasirodant platesnėms auditorijoms“, – planais dalijosi pašnekovė, pridurdama, kad projekte ji tikisi dar labiau save atskleisti, nes nori, jog jos ilgametis atsakingas darbas būtų įvertintas.


Pildosi svajonės

Mergina, paklausta, ar būdama tarp televizijos kamerų neužmigs ant laurų, sakė „sužvaigždėti“ tikrai nežadanti.
„Į tolesnį projekto etapą pateko net penkiasdešimt dalyvių, taigi nesu tokia viena ir nėra man čia ko užriesti nosies“, – šmaikštavo pašnekovė.
Gintarė pabrėžė, kad jai didžiausias pasiekimas – galimybė dirbti su profesionalais, apie ką talentinga dainininkė sakė anksčiau tik pasvajodavusi.
„Aš niekada negalvojau, kad galėčiau bendrauti su tokiais žmonėmis kaip I. ir A. Valinskai iš arti, akis į akį. Pradėjusi dirbti su jais pamačiau, kad pramogų pasaulio atstovai paprasti žmonės, besistengiantys dirbti mokinių labui. Smagu, kada iš jų pusės bet kada gali sulaukti patarimo“, – džiaugsmu dalijosi pašnekovė.
O kaip mokytojas, muzikiniame kelyje Gintarę lydintys jau daugelį metų? Jo mergina teigia nepamiršianti net ir dirbdama su profesionalais.
„Su mokytoju Antanu Dargiu nuolatos bendraujame, jis man labai padeda. Grįžusi į Mažeikius einu pas jį į repeticijas, taip kad vienas kito tikrai nepamiršime“, – tvirtino ji.


Studijuoja psichologiją

Šiais metais psichologijos studijas Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete pradėjusi mergina, paklausta, kodėl neina muzikos keliu, tikino norinti turėti tvirtą pagrindą po kojomis.
„Gal kiti muzikantai įsižeis ar pasipiktins, tačiau aš manau, kad reikia turėti rimtą specialybę, pagrindą ateičiai, o dainuoti ir studijuojant galima. Juk niekas ir dabar nedraudžia nei dainų kurti, nei jų įrašinėti, nei dalyvauti projektuose“, – sakė pašnekovė.
Ji tikino, kad nors dainavimas mokslams ir gali trukdyti, tačiau su tuo pati kol kas nesusidūrė nei studijuodama, nei besimokydama mokykloje. Tai rodo aukšti valstybinių brandos egzaminų įvertinimai.
Mergina atviravo norėjusi studijuoti mediciną, tačiau neišsipildžius lūkesčiams pasirinko psichologiją.
Mažeikiškė, su entuziazmu pasakodama apie gyvenimą sostinėje, tikino prie naujos aplinkos pritapusi labai greitai. Gyvendama bendrabutyje mergina sako nematanti jokių problemų ir kartais net nebenorinti grįžti namo, tačiau artimųjų ilgesys vis tik nugali.


Dainavimas – didžiausia aistra

Mergina juokauja, kad bus dainuojanti psichologė. Nežinia, kaip viskas susiklostys su psichologija, tačiau atlikėja tvirtai įsitikinusi, kad dainavimo ji nepamirš niekada.
„Žinau tik tiek, kad noriu dainuoti. Kai žmonėms patinka mano dainos, kai jie jas vertina, yra puikus jausmas, todėl su daina nesiskirsiu visą gyvenimą. Net neįsivaizduoju, ką reikėtų veikti, jei nedainuočiau, nes tai didžiausia mano aistra“, – atviravo ji.
Visiems, turintiems talentą, bet abejojantiems savo sėkme, mergina linkėjo nebijoti siekti užsibrėžtų tikslų, būti nuoširdiems ne tik peikiant besistengiančius už nesėkmes, bet ir pagiriant bei paskatinant judėti pirmyn.
„Būdama Mažeikiuose dažniausiai jausdavau neigiamą požiūrį, netgi išsiugdžiau baimę žiūrovo ir to, kaip jisai elgsis, kaip reaguos į mano pasirodymus. Atvykus į Vilnių tas jausmas man tapo svetimas, todėl visiems talentingiems žmonėms norėčiau palinkėti, kad svetimas toks jausmas būtų ir jiems“, – linkėjo G. Korsakaitė.

10 Atsakymų į “Mažeikiškė Gintarė Korsakaitė: „Niekas nesutrukdys man dainuoti“”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Kai geresniu Dargis nebeparuosia,tai gerai ir si daininyke!

 2. Kaimyne parašė:

  Saunuole!!!Nors nera ko stebetis,kai vaikas is tokios seimos.Labai darbsti ir pozytivi ,viskas daroma,kad vaikai vystytusi ir siektu savo tiksku.Be tevu begalines paramos sunku butu visur suspeti,o ir investuojama be galo daug.Taigi tai visos seimos pergale,su kuo ir S V E I K I N A M E !!!

 3. mažeikietė parašė:

  Sveikiname Gintare. Buvo gražu ne tik televizijoje, bet ir Montvydo koncerte. SĖKMĖS

 4. Miunchauzenas iš Bugenių parašė:

  Puikūs žmonės. Muzikos mokytojas nepakartojamas, bet labai piktas ir griežtas muzikos mokytojas buvo kažkada – vertė muziką rimtu dalyku Pirmojoje vidurinėje mokykloje, už ką didelis ačiū pedagogui ir Mažeikių pasididžiavimui. Pylė nenaudėliams „šaibas“(dvejetus) net nemirktelėdamas. Abu bravo asmenybės ir valio, kad dar tokių yra Mažeikiuose, o tai bolševikuojantys valdininkai visai įgrįso miestelėnams.

 5. skirta ?? parašė:

  Pakalbink Gintare, ji paparasta ir nuostabi. Gabijoje teko bendrauti, tikrai puiki mergina. Yra tokia patarlė: Kuo pats kvepi tuo kitus tepi. Tai gal pati esi pasikėlusi :)

 6. * parašė:

  ?? asmeniškai parašyk savo nuoskaudą Gintarei, tikiu, kad ji maloniai su tavimi pabendraus

 7. ?? parašė:

  Tai kad ji ir taip nosį užrietus, kur jau čia daugiau ir beužriesi. Mokykloj labai jau pasikėlus buvo…

 8. Sigita parašė:

  Šaunuolė… Ir toliau siek savo svajos… Sėkmės tau.

 9. parašė:

  Šaunuolė, malonu buvo girdėti. Ačiū

 10. Mažeikiškė parašė:

  Sėkmės Gintare tau ir tavo vadovui A. Dargiui. Buvo labai gražu klausytis tavo sodraus ir ramaus balso. Tikimės kad dainuosi ir mums – Mažeikiškiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto