Mažeikiškė – Lietuvos mokinių biologijos olimpiados nugalėtoja

Nuotrauka iš rackauskas.lt tinklalapio

LR švietimo ir mokslo ministerija paskelbė Lietuvos mokinių biologijos olimpiados nugalėtojus.
Tarp jų yra ir mažeikiškė – Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos dvyliktokė Giedrė Žiulpaitė.

50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada vyko kovo 9–11 dienomis Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre ir Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Mokiniai sprendė teorines užduotis, atliko praktinius laboratorinius darbus.
Atliktas užduotis vertino Vilniaus universiteto, Geteborgo universiteto dėstytojai ir studentai, Lietuvos edukologijos universiteto dėstytojai, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų gydytojai, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro darbuotojai ir studentai.
Olimpiados nugalėtojais tapo Vilniaus Licėjaus devintokas Ernestas Ramanauskas (mokytoja Alma Čekauskienė), dešimtokai Dovydas Vasiliauskas iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (mokytoja Aldona Matiukienė) ir Eglė Parachnevičiūtė iš Vilniaus licėjaus (mokytoja Alma Čekauskienė), Vilniaus rajono Mickūnų gimnazijos vienuoliktokas Konstanty Keda (mokytoja Eleonora Makovska) bei dvyliktokai Rokas Petrėnas iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos (mokytoja Violeta Gudaitė) ir G. Žulpaitė iš Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos (mokytoja Lina Vičiulienė).
Geriausiai olimpiadoje pasirodę mokiniai bus pakviesti į tarptautinės biologijos olimpiados atrankos stovyklą. Per stovyklą paaiškės, kas Lietuvai atstovaus tarptautinėje olimpiadoje.
Šių metų tarptautinė biologijos olimpiada liepos 23–30 dienomis bus surengta Jungtinėje Karalystėje.

6 Atsakymai į “Mažeikiškė – Lietuvos mokinių biologijos olimpiados nugalėtoja”

 1. supper parašė:

  Giedre, tu supper

 2. XXX parašė:

  Džiaugiamės kartu su tavimi. Visokeriopos sėkmės

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  džiugu ne tik mažeikiams,bet ir Lietuvai.

 4. Sostinė parašė:

  Nugalėti tokioje sunkioje olimpiadoje, kur tokia didžiulė konkurencija iš prestižinių didmiesčių gimnazijų,-didžiulis pasiekimas. Tai garbė ir Tau, ir Mažeikių M.Račkausko gimnazijai, ir Mažeikiams. Džiaugiamės ir sveikiname. Sveikatos ir pasisekimo Tau ir tavo puikiems Mokytojams.

 5. Mes parašė:

  Giedrė šaunuolė. Sėkmės tolimesniame kelyje.

 6. Mažeikietė parašė:

  Sveikiname su tokiu aukštu pasiekimu. Džiugu, kad ir mūsų mieste yra tokių gabių mokinių. Sėkmės tolimesnėse studijose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto