Mažeikiškė Seimo narė parlamente pasigedo politinės kultūros

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

Naujojo Seimo veikla prasidėjo intrigomis dėl postų. Jų centre atsidūrė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija. Ketvirtadienį ši opozicinė frakcija išplatino pranešimą, kad traukiasi iš Seimo seniūnų sueigos, savo narių iš viso nedeleguos ir į vadovaujančias pareigas Seimo komitetuose bei komisijose. Po frakcijos posėdžio „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis pranešė atsisakąs Seimo nario mandato.

Tikėjosi sklandesnio darbo

„Santarvė“ pakalbino Seimo naujokę – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narę, Mažeikių rinkimų apygardoje išrinktą Laimą Nagienę.
„Tikėjausi, kad valdančioji dauguma įsiklausys į šalies vadovo raginimą siekti aukštesnės politinės kultūros. Ir pati dauguma deklaravo sieksianti aukštos bendravimo kultūros ir skaidrumo. Todėl maniau, kad darbas tarp valdančiosios daugumos ir opozicijos bus sklandesnis. Tikiuosi, kad susiklosčiusioje situacijoje valdančioji dauguma pereis prie konstruktyvaus darbo su LVŽS frakcija“, – į klausimą, ar tokios darbo pradžios tikėjosi, atsakė parlamentarė.
Politikė pridūrė, jog R. Karbauskis frakcijos vardu pareiškė, kad frakcija yra pasiruošusi derėtis dėl pirmininkų pozicijų Seimo komitetuose, kuriems paprastai vadovauja opozicija.

Nauja frakcijos seniūnė

LVŽS frakcijos seniūno R. Karbauskio sprendimą trauktis iš Seimo L. Nagienė pakomentavo savo „Facebooko“ paskyroje.
„Protestuodamas prieš valdančiosios daugumos pastangas suvaržyti LVŽS frakcijos galimybes veikti Seime, pareiškė, kad tam įtakos galėjo turėti valdančiosios daugumos nusistatymas prieš jo asmenį. Todėl jis apsisprendė atsisakyti Seimo nario mandato, tikėdamasis, kad priimdamas tokį sprendimą palengvins LVŽS frakcijos darbą“, – situaciją komentavo politikė.
Naująja frakcijos seniūne išrinkta Aušrinė Norkienė.
L. Nagienė informavo, jog R. Karbauskis tikisi, kad, jam palikus Seimą, valdančioji dauguma nusileis ir grąžins frakcijai galimybes visavertiškai dirbti Seime, t. y. į Seimo pirmininko pavaduotojus paskirs anksčiau siūlytą A. Norkienę ir derėsis dėl vadovaujančių pozicijų komitetuose.

Dirbs audito komitete

Ketvirtadienį vykusio Seimo posėdžio metu buvo patvirtinta Seimo komitetų sudėtis.
L. Nagienė dirbs Audito komitete, Žemaitijos šiaurinėje apygardoje išrinktas Valius Ąžuolas – Biudžeto ir finansų. Praėjusią kadenciją Seimo narys buvo šio komiteto pirmininkas.
„Paprastai Audito komitetui vadovauja opozicijos atstovas. Pavyzdžiui, praėjusioje Seimo kadencijoje į šią poziciją buvo paskirta Ingrida Šimonytė. Tačiau dabartiniame Seime valdantieji turi ketinimų Audito komiteto vadovu skirti Seimo Mišrios grupės atstovą, dėl to keičiant ir Seimo statuto nuostatą, kad komitetui vadovautų mažumos atstovas, vietoje dabar įtvirtintos vietos opozicijai“, – pastebėjimais pasidalijo mažeikiškė Seimo narė.
Kadangi derybos dėl užimamų pozicijų dar nesibaigė, L. Nagienės teigimu, per anksti spręsti, ar tokia situacija nesumenkins jos, kaip Seimo narės, galimybių spręsti mažeikiškiams svarbias problemas, nuveikti daugiau darbų Seime.

41 Atsakymas į "Mažeikiškė Seimo narė parlamente pasigedo politinės kultūros"

 1. ! parašė:

  Respublikos laikrastis kledesiu neraso !

  1. to ! parašė:

   Čia toks naujas anekdotas? :-))))

 2. Valstieciai atsvara parašė:

  I Lietuva atejo juoda naktis laimejo tamsos jegos Liuciferis ir jo tarnai siautes.Vilties teikia kad valstieciai opozicijoje pristabdys tamsos jegu puota. Gerb Nagiene turetu buti aktivi seimo nare ir dirbdama Valstieciu frakcijoje tikiuosi neleis isgrobstyti Lietuvos valstybes turto.Yra tikinti daznai lankydavosi SV Misiose tikiuosi kad neleis sumindzioti krikscioniskuju vertybiu tepadeda jai Dievas .

 3. Blogis parašė:

  Konservatoriu susivienijimas yra padares daug zalos lietuviu tautai ir Mazeikiams .Paziuresim kiek dabar pridarys nuostoliu valstybei ?Grazuole busima premjere jau kalba apie krize! Matyt teks grazinti pinigus uz Snoro banko uzgrobima apie tai Respublikos internetineje svetaineje Tomkaus straipsniai .

  1. Blogiui parašė:

   Dar nepavargot nuiolatinius kliedesius tiražuoti?

 4. Patriotas parašė:

  Galime pavadinti Nusikaltėle žmoniškumui, tik vargu, ar ji supranta ką tai reiškia

  1. Blogis parašė:

   Konservatoriu susivienijimas yra padares daug zalos lietuviu tautai ir Mazeikiams .Paziuresim kiek dabar pridarys nuostoliu valstybei ?Grazuole busima premjere jau kalba apie krize! Matyt teks grazinti pinigus uz Snoro banko uzgrobima apie tai Respublikos internetineje svetaineje Tomkaus straipsniai .

 5. vytautui, pakalikams ir kitiems parašė:

  Pradžioje faktais ir skaičiais čia: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/euforija-jau-baigesi-valdanciosios-daugumos-rebusas-gali-buti-kur-kas-niuresnis.d?id=85791105
  Taip, Mažeikiuose nebuvo tinkamo kandidato į Seimą, todėl ir išrinko ją, nors ankstesniuose rinkimuose jos rinkėjai nerinko.Čia tas pats ,kaip Gargžduose Gražulį. Negi rinksi antrame ture su juo susitikusią podiumo gražuolę-konservatorę, nes ji gražiai vaikšto?Beje mūsų konservatorę palaikė viešai Bartkevičius. Negi šis buvo sugalvojęs ,,nusikaršinti“mero pozicijoje po keletos metų?Mažeikiai yra vertesni geresnių , jaunesnių ir aktyvesnių kandidatų į seimą ir mero pozicijas.Beje aš ir ne už socialdemokratus, nes jie nusibaudė patys save, nereikėjo net išorės pagalbos.Kol bus jurkai, kryžiai ir kiti išvardinti -,nieko gero Mažeikiams.

 6. kai parašė:

  Mūsų demokratijos supratimą rodo paprastas pavyzdys apie daugiabutį namą kur nors mikrorajone: „Buvote laiptinėse? Jie visi savo bute pasidarę euroremontus , bet už durų slenksčio, kur prasideda bendrasis gėris- laiptinė, kiemas, gėlynas-, nieko neišeina. Neišeina susitvarkyti paprastų dalykų. Mes dar nesugeba kartu veikti“

 7. Vytautas parašė:

  Saviįzoliacija seimo narei keturiems metams LR seime garantuota,nes kai esi mažumoje gali reikštis,rodyti nepasitenkinimq kiek panorėjęs.Sprendimus vis tik priima valdančioji dauguma..

 8. Anonimas parašė:

  Mažeikių politikai buvo toliaregiški kai pasiuntė Nagienę už borto atsisakydami jos valdymo paslaugų.Lygiai tą patį padarė ir naujoji seimo dauguma,“Visažiniai’jiems nereikalingi.Gavusi per nosį Nagienė pasisgedo bendravimo kultūros.Jos ieškant reikia pasinaudoti veidrodžiu ten galima rasti daug atsakymų.

 9. parašė:

  Žinau koks yra šio žmogaus valdymas, tylėk, bus taip kaip aš nusprendžiau. Tokia jos demokratijos samprata. Valio gavo pati tą patį.

 10. Kokius perlus siulo i ministrus parašė:

  Anusauskas krasto apsauga gal geriau apie 18 metu mergas ismano bet ne apie kariuomene kodel ne Pocius generolai turi vadovauti krasto apsaugai.G.Landsbergas susiries su visais kaimynais ir ES valstybemis ES parlamente jo nemego nediplomatiskas neapikantos perkreiptu veidu amzinas nesubrendelis ne lyderis .Bilotaite Vidaus reikalu ministre kas ja sieja su policija?Gal baudos uz greiti? Kompetencija apie policijos darba NULINE.Gentvilas kiek metu GRIGEO terse marias Gentvilai nemate gyvendami Klaipedoje GEDA.Kreivys 2 milijonai euru ES lesu i mamytes firma nukreipti labai geras ministras bus ne korumpuotas? Grybauskaite ji greitai isspire.Kita Skaite girta megstanti pasivazineti ar nepragers Lietuvos?

  1. B. parašė:

   O ką Jūs siūlote? Save, „šveplą“ ir beraštį?

   1. Geda Lietuvos parašė:

    Tik ne dvasios elgetas tris liberalias partijas kuriu programose nera jokios valstybes vizijos.Yra tik viena berybe laisve gejams lezbijietems ir narkotikams.Toks dinastijos ir ju satelitu supratimas apie valstybes raida.

    1. na parašė:

     mes lyg ir demokratiškoje šalyje gyvename. Žmonės norėjo pabandyti- išrinko naujus žmones. O tamsta – panašu, kad diktatorius esate- viskas turėtų būt pagal Jus.

 11. Tautietis parašė:

  AISKU viena jei didziausios seime frakcijos pirmininkas padeda mandata reiskia Seime neimanoma dirbti isigalejo diktatura .Atejo diktatura ir savivale i Lietuva .Valstybeje sumaistis griaunami pamatiniai parlametarizmo pagrindai.Teisiamos partijos KGB rezervisto dukte isrenkama seimo pirmininke. Ko noreti politines kulturos Landsbergu dinastija veda kirsinanti darba skaldo tauta.

  1. Lietuva parašė:

   tikrai ilgai dar neklestės, nes „labai mylintys Lietuvą“ nemoka lietuvių kalbos. Gėda.

 12. Patriotas parašė:

  Papuolė žmogus į Seimą, be sąžinės ir moralės, gėda Mažeikių valstiečiams.

  1. šmikis parašė:

   pritariu

 13. Vietinis parašė:

  Labai smuko, pagarba valstiečiams, kad pasikvietė į savo gretas šitą nuzmogejusiu monstra.

  1. Vertingi patyrimai...kitoje lazdos pusėje... parašė:

   Pritariu :)

 14. Vertingi patyrimai...kitoje lazdos pusėje... parašė:

  Pone, L. Nagiene, kokios Jūs politinės kultūros tikitės?… Prisiminkite, kai Jūs buvote „Sodros“ vadovė ir Mažeikių savivaldybės ekonomikos komiteto!!!…pirmininkė beveik „n“ metų, Jūs sau leisdavote!!!…SAU… Išsikviesti įstaigos vadovą, kuris sukūrė net 7-9 darbo vietas…Ir jį „auklėti“, kodėl vėluojate 2-3 dienas sumokėti įmokas…Remdavotės savo šeimos pavyzdžiais, kaip Jūsų šeima puikiai laikosi ir be tokių paslaugų…ir išvis, kam jos miesti reikalingos…Jums paprieštaravus, kad dėl savivaldybės kaltės…ir LR nuolat neprognozuojamai kintančių mokesčių…Kartais susidaro tokia situacija….Niekada nepamiršiu Jūsų dviejų darbuotojų „stiklinių“ akių…“Tylėk ir sutik su viskuo“…Nesutikau…Todėl pamačiau Jūsų, pone L.Nagiene, mokėjimo sužvėrėti…“kultūrą“… Rastume ir daugiau pavyzdžių, kaip žeminote tarybos posėdyje tėvų bendruomenę… ir t.t….TAI, KOKIOS POLITINĖS KULTŪROS JŪS DABAR IEŠKOTE, Jūs turite puikų pavyzdį, kas aukščiau, tas pasirengęs kitus sutrypti…Sveikinu, patyrus tai savo kailiu.

  1. Deja ne Rimkienės pakalikai parašė:

   PRITARIU. Jeigu daugiau žmonės pradėtų kalbėti apie Nagienės aferas, filmą galima būtų sukurti.

 15. Dangiras parašė:

  LVŽS kultūros neturi, nes gimė su plūgu rankoje. Eikit nachren debilai.

 16. R parašė:

  Kaip Rimkienės pakalikai pralaimėjimo tulžim spjaudosi net smagu stebėti

 17. Linas parašė:

  Pastebėjusiam.
  Dabar savivaldybės klerkai atostogauja. Nebeliko Nagienės, tai galima darbo metu savo reikalus tvarkytis, o mieste betvarkė. Išeikit ir savo kojomis per eikit per Mažeikius. Nejaugi tik sugebat ruošti šou nepabaigtose statybose.

 18. Ramutė parašė:

  Visur reikia pabūti mokiniu ,o po to tik dirbti ,nes nesi profesionalas , nėra patirties

  1. yra kaip yra parašė:

   Mokiniu p. Nagiene nebus, nes ji viska moka ir viska zino

 19. Ona parašė:

  Šunis loja o karavanas eina ,bet pralaimėje dar leidžia putas

 20. parašė:

  Ponia Nagienė jau pradeda abejoti, ar galės ką nuveikti dėl Mažeikių. Ir taip buvo aišku, kad nieko negalės ir nenorės. Juk ta ponia tik savo ir giminaičių gerove susirūpinusi. Jei ką, tai pereis į kitą partiją, juk ne pirmą kartą…

  1. pritariu parašė:

   Valinskas: „Kiekvienam kaime yra savas durnius.

 21. Mažeikietis parašė:

  Nepatenkinti konsevų ir seksualinių mažumų rėmėjai.

 22. Valstietis parašė:

  „Valstiečių“ politinė kultūra, ką parodo praeita ir dabartinė kadencija,yra žemiau kanalizacijos lygio.Ta pati ir šios ponios kultūra.

 23. pastebėjimas parašė:

  Kaip greitai seimo narė pamiršo apie savo netaktą su tarnautojais savivaldoje,o dabar stebisi politine kultūra seime Patarlė sako:Kaip šauksi taip ir atsilieps

 24. prajuokinot parašė:

  Mano nuomone: supratau, kad Audito komitetui tinka – kaip tik ir turi buti zmogus, kuriam istatymai lig lempos. A neuzteko Mazeikiu? Patiko – aukštesnės politinės kultūros… Kaip gali labiau sumenkinti jos, kaip Seimo narės, galimybes, jei ir taip, ji kaip Gražulio klonas. Lauksim jos nuotykiu seime.

  1. LGBT parašė:

   Raminkis, taip teigdamas esi Mažeikių „vaivorykštinių” pakalikas. P.S. su LGBT spalvomis šis komentaras neturi nieko bendro… 😎

   1. siaip parašė:

    Kas ant kitų sako, tas ant savęs pasisako

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto