Mažeikiškė sportininkė sau kelia aukščiausius tikslus

Vasarą Gabrielės Marozaitės laukia ir Europos čempionatas, ir olimpinė atranka.
Nuotrauka iš klubo „Danas“ archyvo

Karantinas nepakeitė tituluotos karatekos Gabrielės Marozaitės planų – penktą kartą šalies WKF kumitė čempione tapusi mažeikiškė nusitaikė į olimpinį kelialapį.
Kovo pabaigoje Panevėžyje po ilgos pertraukos vyko pirmosios karatekų varžybos – Lietuvos olimpinės WKF karatė čempionatas, kuriame moterų kumitė kovose šalies čempione penktą kartą tapo Mažeikių „Dano“ klubo atstovė Gabrielė Marozaitė.
„Pasiruošimo kovoms karantino metu nebuvau nutraukusi, nebuvau sustojusi – du mėnesius treniravausi savarankiškai. Suprantama, buvo sunku – trūksta kovų partnerių. Kai buvo atlaisvinti apribojimai, vėl dirbau su treneriu Artūru Geriku ir į čempionatą nuvažiavau geros sportinės formos“, – „Santarvei“ sakė mažeikiškė.
Bronzą tarp moterų iškovojo „Žemaičio“ klubo atstovė Eglė Damulytė, tose pat pirmenybėse šalies čempionu 14–15 metų amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje tapo „Dano“ atstovas Kipras Černauskas, toje pat amžiaus grupėje, tik kitoje svorio kategorijoje antrąją ir trečiąją vietas užėmė „Žemaičio“ klubo sportininkai Artūras Želvys ir Gvidas Alčauskas, 16–17 metų sportininkų grupėje sidabrą pelnė „Dano“ kovotojas Nojus Zotikovas.