Mažeikiškės atstovavo šalies rinktinėms

Komandos lyderės Karolina Kurapatkina (kairėje) ir Rimantė Jonušaitė sėkmingai pasirodė šalies rinktinėse. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dvi mūsų mieste išugdytos futbolininkės Europos merginų čempionato atrankos cikle atstovavo šalies rinktinėms ir abi pelnė po įvartį.

Lenkijoje vyko Europos čempionato septyniolikmečių WU-17 atrankos ciklas, kuriame dėl dviejų kelialapių į tolesnį etapą varžėsi keturių šalių rinktinės. Lietuvos rinktinė, kurioje rungtyniavo ir mažeikiškė Rimantė Jonušaitė, rezultatu 1:2 nusileido Škotijai, 1:4 pralaimėjo Lenkijai ir sužaidė lygiosiomis 0:0 su Slovakija. Rungtynių su škotėmis pabaigoje mažeikiškė pelnė įvartį.
Karolina Kurapatkina su bendraamžėmis atstovavo šaliai Europos čempionato devyniolikmečių WU-19 atrankos cikle, kuis vyko Alytuje. Lietuvaitės susitiko su airėmis, ukrainietėmis ir Farerų salų atstovėmis. Pirmosiose rungtynėse, kuriose Karolina nežaidė, lietuvės rezultatu 0:7 nusileido Airijai, po to 0:2 pralaimėjo Ukrainai ir paskutinėse rungtynėse 1:0 įveikė Farerų salų komandą. Tai buvo pirmoji rinktinės pergalė nuo 2010 metų, o pergalingą įvartį pelnė mažeikiškė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto