Mažeikiškės bendrovės vairuotojas mirė svetimoje šalyje

Kokia mažeikiškio mirties priežastis – išsiaiškins ekspertai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškės įmonės 45-erių metų tolimųjų reisų vairuotojas, kuris išvyko į pirmąjį reisą naujojoje darbovietėje, rastas negyvas viename iš Vokietijos viešbučių.

Persekiojo nemalonumai

Skuodo rajono gyventojas įsidarbino mūsų rajono įmonėje „Translandijos transportas“ ir išvyko į pirmąjį reisą Vokietijoje. Po kurio laiko bendrovė gavo pranešimą iš šios šalies policijos pareigūnų, kad jos vairuotojas sulaikytas neblaivus.
Policininkai informavo, jog į sunkiasvorę transporto priemonę turėjo būti pakrautas krovinys, tačiau skuodiškis buvo girtas. Stebėdami jį, pareigūnai pamatė, kad vairuotojas įlipo į kabiną ir pajudėjo iš vietos. Tada buvo patikrintas jo blaivumas (nustatytas 4,25 promilės girtumas), jis parai uždarytas į policijos komisariatą.
Po paros vyriškis buvo išleistas, tačiau vėl pastebėtas išgėręs, dar kartą pateko į policiją, iš kur, pasiskundęs bloga savijauta, nuvežtas į ligoninę. Iš jos vyras savavališkai išėjo ir po kelių dienų rastas negyvas viešbučio kambaryje.

Apmokėjo pargabenimo išlaidas

Bendrovės direktorius Vitalijus Vyšniauskas „Santarvei“ pasakojo, kad skuodiškis anksčiau jau yra  dirbęs tolimųjų reisų vairuotoju, važinėjo po Skandinavijos šalis. Įsidarbindamas pateikė visas būtinas medicinines pažymas.
Direktorius patikino, kad toks atvejis, kai reikia iš užsienio pargabenti mirusį vairuotoją, pirmasis.
Įmonė apmokėjo visas palaikų pargabenimo išlaidas.
„Kodėl jis taip elgėsi, paaiškinti negalime. Turime visus vokiečių kriminalinės policijos pateiktus oficialius dokumentus, kokia mirties priežastis – išsiaiškins ekspertai“, – teigė pašnekovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto