Mažeikiškės nukentėjo nuo ilgapirščių

Jau antra savaitė iš eilės, kai šeštadieniais pradedami ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių turgavietėse. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį į policijos pareigūnus kreipėsi dvi moterys, kurias „apšvarino“ ilgapirščiai. Viena apvogta turgavietėje, kitos apvogtas butas.


Vagys siautėja turguje 

Šeštadienio rytą centriniame Mažeikių turguje nuo ilgapirščių nukentėjo 81-erių metų Pavasario gatvės gyventoja. Moteris nepajuto, kaip vagys iš rankinės ištraukė piniginę, kurioje buvo asmeniniai dokumentai bei šimtas keturiasdešimt litų.  
Jau antra savaitė iš eilės, kai šeštadieniais pradedami ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių turgavietėse. Vagys ne tik sugeba įsigauti į rankinę, bet ir mikliai pastveria piniginę, vos tik žmogus akimirkai pasideda ją ant prekystalio.
Pareigūnai ragina žmones žmonių susibūrimo vietose atidžiau saugoti savo rankines ir pinigines, juolab turguje, kur vagišių nuo seno buvo ir, ko gero, bus ateityje.


Aptiko apvogtą butą 

Šeštadienio popietę grįžusi į namus M. Daukšos gatvėje, pirmajame aukšte gyvenanti moteris rado sugadintą plastikinį virtuvės lango rėmą. Po kelių akimirkų moteris suprato, kad yra apvogta – iš patalpos dingo kompiuteris „Asus“, fotoaparatas bei jos ir jos mirusio vyro asmens dokumentai. 
Tačiau tai dar ne visa vagišių padaryta žala – tikslinama, kas dar buvo pavogta iš buto. Namuose nieko nebuvo nuo trečiadienio vakaro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto