Mažeikiškės pakliuvo į interneto sukčių pinkles

Mažeikiškės į „pardavėjo“ sąskaitą pervedė pinigus, tačiau telefonų nesulaukė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Noras pigiau įsigyti daiktą kartais apkarsta. Tuo įsitikino dvi mažeikiškės, kurios internete pabandė įsigyti mobiliuosius telefonus, tačiau nei jų, nei pervestų į nurodytas sąskaitas pinigų nesulaukė.

Sausio ketvirtąją 23-ejų metų mažeikiškė interneto portale skelbiu.lt pastebėjo skelbimą apie pigiau parduodamą mobilųjį telefoną „Sony Ericsson Xperia Ray“ ir susisiekė su pardavėju. Sutarus dėl kainos, mergina į nurodytą sąskaitą pervedė 730 litų, tačiau prekės taip ir nesulaukė.
Tokia pat situacija susiklostė ir keturiasdešimtmetei V. Ž., kuri skelbimų portale plius.lt aptiko parduodamą telefoną „Huawei U8800 Pro“. Susitarusi su pardavėju moteris į nurodytą sąskaitą pervedė 490 litų, tačiau telefono negavo.
Pasak policijos pareigūnų, sukčiai susigalvoja naujovių ir vis kitais būdais bando prasimanyti pinigų, savo apgavystes perkeldami į interneto erdvę.
Tai jau trečias ikiteisminis tyrimas šiais metais, pradėtas dėl tokio pobūdžio apgavysčių. Sausio šeštąją mažeikiškė užsakė prekių sūnui už 325 litus, tačiau nei prekių, nei pinigų negavo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto