Mažeikiškės sąskaita ištuštinta pasinaudojus banko kortele

Pareigūnai pažymi, kad gyventojai savo konfidencialius banko duomenis turėtų labiau saugoti. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškė neteko daugiau nei tūkstančio litų, kurie per bankomatą buvo paimti jai nežinant.

Vagišiui padėjo tai, kad šalia banko kortelės moteris laikė ir prisijungimo duomenis.


Paėmė per keturis kartus

Ketvirtadienį Mažeikių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimos mokėjimo kortelės panaudojimo jos savininkei nežinant. 
Į pareigūnus kreipėsi 42-ejų metų Sodų gatvės gyventoja. Ji pranešė sužinojusi, kad buvo pasinaudota jos AB „Swedbank“ mokėjimo kortele ir per keturis kartus per bankomatą iš sąskaitos  paimta tūkstantis šimtas litų.
„Paskutinį kartą moteris šia kortele naudojosi balandžio šešioliktąją, po to padėjo ją į komodos stalčių ir užmiršo. Tik šiomis dienomis kortelę ji netikėtai aptiko savo striukės kišenėje. Tada patikrino savo sąskaitą ir pamatė, kad nežinomas asmuo keturis kartus pasinaudojo kortele, pasiimdamas pinigus iš bankomato Laisvės gatvėje“, – įvykį pakomentavo rajono policijos atstovė spaudai Violeta Grigaitienė.


Duomenų nesaugojo

Mažeikiškė įtaria, kad jo kortele neteisėtai galėjo pasinaudoti pažįstamas vyras, tai paaiškės po policijos vykdomo tyrimo, kai bus peržiūrėti vaizdo kamerų, įrengtų prie bankomato, įrašai. 
Vagišiui įvykdyti savo nusikaltimą padėjo tai, kad šalia banko kortelės buvo laikomas ir jos PIN kodas, kuriuo pasinaudojus be jokio vargo atliktos piniginės operacijos.
Už veiksmus, kurie padaro piniginių nuostolių, vagišiui gresia bauda, areštas, laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Pareigūnai pažymi, kad gyventojai savo konfidencialius banko duomenis turėtų labiau saugoti, laikyti juos ne piniginėse ar rankinėse, ne kartui su mokėjimo kortele, o tik tokioje vietoje, prie kurios neprieitų svetimi asmenys.

2 Atsakymai į “Mažeikiškės sąskaita ištuštinta pasinaudojus banko kortele”

  1. joooo duoda bobos :) parašė:

    gerai pazistamas( vyras) ???? turejo but , kad ir po stalcius landziot galejo , netik i lova :),,,,, is dalies neaisku ar tik vienintelis tas vyras ten landziojo ;)

  2. Komentatorius parašė:

    Jei boba durna, tai ir turi tai ką turi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto