Mažeikiškės stalo tenisininkės liko penktos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po trijų mėnesių pertraukos organizuotos pirmosios oficialios stalo teniso varžybos – antradienį Telšiuose vyko Lietuvos jaunių (2004 metų gimimo ir jaunesnių) komandinių pirmenybių finalai, kuriuose varžėsi po devynias merginų ir vaikinų komandas. Teisę jose rungtyniauti buvo iškovojusi ir Mažeikių sporto mokyklos merginų komanda, kuri rajonų grupėje buvo iškovojusi pirmą vietą.
Mažeikių komanda, kuriai atstovavo Amelija Nicytė, Simona Rimkevičiūtė, Emilija Domeikaitė ir Nida Kavaliauskaitė, pogrupyje nusileidusi šalies čempione tapusiai Vilniaus ekipai ir rezultatu 1:3 pralaimėjusi Panevėžio stalo tenisininkėms, nepateko į stipriausiųjų ketvertuką. Vėliau mažeikiškės iškovojo pergales ir užėmė penktą vietą.
„Turėjome dvi savaites pasiruošti, todėl šias varžybas pavadinčiau kiek nestandartinėmis. Apmaudus pralaimėjimas Panevėžiui užkirto kelią kovoti dėl medalių, tačiau sportas yra sportas. Ketvirtadienį bus sprendžiamas klausimas dėl viso stalo teniso sezono, kokios varžybos vyks artimiausiu metu. Kol kas žinome, kad Utenoje birželio 26-ąją bus organizuojamas Lietuvos vaikų komandinio čempionato finalas, kuriame varžysis po dešimt mergaičių ir berniukų komandų, teisę jose rungtyniauti yra iškovojusi ir mūsų rajono mergaičių ekipa“, – apie ateitį kalbėjo Mažeikių stalo teniso treneris Raimondas Jackevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto