Mažeikiškės stalo tenisininkės – tarp stipriausiųjų

Mažeikių SM komanda (iš kairės): Simona Rimkevičiūtė, treneris Raimondas Jackevičius, Amelija Nicytė ir Emilija Domeikaitė. Merginos, be nugalėtojų apdovanojimų, iškovojo teisę žaisti superfinalo turnyre. Nuotr. iš komandos archyvo

Mažeikių sporto mokyklos stalo tenisininkės tapo Lietuvos rajonų grupės bei Alytaus ir Klaipėdos miestų vyriausiųjų jaunių (iki 19 m.) stalo teniso pirmenybių nugalėtojomis.

Aštuonios komandos pirmenybėse, kurios vyko Telšiuose, buvo suskirstytos į du pogrupius, mažeikiškės įveikė visas varžoves. Pusfinalius mūsų ekipa taip pat įveikė be vargo, o finalinėje dvikovoje trenerio Raimondo Jackevičiaus auklėtinės susikovė su savo nuolatinėmis varžovėmis iš Šalčininkų.

Mūsų komanda: Simona Rimkevičiūtė, Amelija Nicytė ir Emilija Domeikaitė – susitikime užtikrintai nugalėjo (3:1) ir tapo pirmenybių laimėtojomis.

„Tuo laimėjimu merginos užsitikrino kelialapį į šios amžiaus grupės superfinalo turnyrą, kuris vyks balandžio pabaigoje. Dėl šalies čempionių vardų čia kovos pirmas šešias vietas turnyre užėmusios ekipos bei prie jų prisijungusios Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio stalo tenisininkės“, – sakė R. Jackevičius.

Šį savaitgalį visos trys mažeikiškės sportininkės dalyvaus Rietave vyksiančiame Lietuvos jaunių (iki 19 m.) asmeninėse stalo teniso pirmenybėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto