Mažeikiškės startai – tarp stipriausių Europos bėgikių

Milda Zubavičienė Lenkijos čempionate, kuriame varžėsi bėgimo meistrės, finišavo penkta. Ernestos KARAŠKIENĖS nuotrauka

Penkta vieta Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate – tokie mažeikiškės bėgikės Mildos Zubavičienės rezultatai.

});

Finišavo penkta

Keturioliktasis Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas savaitę vyko Lenkijos mieste Torūnėje. Lietuvos lengvaatlečių delegacija šiame čempionate iškovojo dvidešimt įvairios prabos medalių ir pasirodė sėkmingiausiai per čempionatų istoriją. Viena delegacijos narių – mažeikiškė bėgimo entuziastė M. Zubavičienė. Teisę startuoti Europos meistrų čempionate mūsų bėgikė iškovojo, kai kovo mėnesį triumfavo Lietuvos meistrų čempionate Klaipėdoje – nugalėjo 400 metrų bėgime.

Mažeikiškė, kuri rungtyniavo amžiaus grupėje per keturiasdešimt metų, Lenkijoje gerino rezultatus – 400 metrų atrankos bėgime ji finišavo antra (1:02.13 min.), kitą dieną finale, pagerinusi rezultatą 0,04 sekundės, ji užėmė penktą vietą, į priekį praleidusi Lenkijos, Ispanijos, Airijos ir Vokietijos atstoves.