Mažeikiškės startas Europos čempionate pažymėtas medaliu

Antano RUGINIO nuotrauka

Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate Italijoje vieną bronzos medalį iškovojo, o kitoje rungtyje tik per žingsnį nuo tokios pat prabos apdovanojimo liko mažeikiškė bėgimo entuziastė Milda Zubavičienė.

21-ąjį kartą vykęs Europos veteranų lengvosios atletikos čempionatas šį kartą sportininkus sukvietė į Venecijos apylinkes, stadionuose dėl dalyvių gausos buvo kovojama net vienuolika dienų.
Šios pirmenybės sumušė visus rekordus – jose varžėsi kiek daugiau kaip 5200 sportininkų, Lietuvai jose atstovavo 24 atletai. Lietuvių pasirodymas buvo vienas iš sėkmingesnių pastaraisiais metais – iškovota 15 medalių (po šešis aukso ir bronzos bei trys sidabro apdovanojimai).
Mažeikiškė amžiaus grupėje, kurioje varžėsi 35-erių ir daugiau metų sportininkės, rungtyniavo dviejose rungtyse: 400 metrų barjeriniame bėgime, parodžiusi rezultatą 1,07.16 minutės ir praleidusi į priekį tik britę ir kroatę, pasidabino bronzos medaliu, 400 metrų bėgimo rungtyje su rezultatu 1,00.65 min. nusileidusi lenkei, britei ir vokietei, užėmė ketvirtą vietą.