Mažeikiškės sulaukė fotomenininkų įvertinimo

Domantė Čiuplinskaitė laureate tapo antrą kartą. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Moksleivių techninės kūrybos centro auklėtinės Domantės Čiuplinskaitės fotografijos darbus įvertino profesionalai. Tarp pusantro šimto Lietuvos mokinių fotografijos darbų konkurso dalyvių šešiolikmetė mažeikiškė pateko į geriausiųjų dvidešimtuką.

Pusantro šimto mokinių iš visos Lietuvos pristatė arti 1400 fotografijos darbų. 23 autoriai paskelbti konkurso laureatais.
Šešiolikmetė D. Čiuplinskaitė į laimėjusiųjų sąrašą patenka jau antrą kartą. Šiemet ji apdovanota ir papildomai Lietuvos fotomenininkų sąjungos skirtu apdovanojimu.
Tokio pat paskatinimo sulaukė ir dar viena Moksleivių techninės kūrybos centro auklėtinė – Emilija Zorubaitė.
Merginų fotografijos mokytoja Gražina Plonienė „Santarvei“ sakė, kad minėtas konkursas yra solidžiausias konkursas iš visų rengiamų mokyklinio amžiaus vaikams.
Šiemet vaikų darbus vertino menotyrininkė dr. Eglė Jaškūnienė, Tarptautinio fotografijos meno festivalio IN FOCUS vadovė Eglė Deltuvaitė ir fotomenininkė, lektorė Vėtrė Antanavičiūtė.

Fotomenininkų dėmesio sulaukė ir Emilijos Zorubaitės darbai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

2 Atsakymai į “Mažeikiškės sulaukė fotomenininkų įvertinimo”

 1. Gražina parašė:

  Tikrai skaitytojams apmaudu, kad jie negali matyti akivaizdžiai darbų, kurie susilaukė komisijos įvertinimo. Tol kol ši informacija pasirodė laikraštyje aš ir pati nežinojau kurie konkrečiai darbai pelnė Domantei laureatės vardą, nes darvų buvo išsiųsta viš 10. O štai šiandien internetiniame LMITKC puslapyje yra šios nuotraukos paviešintos.
  http://www.lmitkc.lt/lt/Domant%C4%97_%C4%8Ciuplinskait%C4%97_

  Fotografijos mokytoja Gražina Plonienė

  P.S. Jei atsirastų rėmėjų tai manau, kad galima būtų suorganizuoti šios gabios merginos autorinę parodą, nes darbų, vertų žiūrovų dėmesio, ji tikrai turi jau nemažą kolekciją.

 2. Fanas parašė:

  Labai jau simpatiška to Domante! Tik gaila, kad nuotraukų nera sudetu – negalima ivertinti darbo… Gal dar sudesit…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto