Mažeikiškės vadovaujamam chorui – pergalės laurai

„Chorų karų“ nugalėtojas – Astos Pilypaitės vadovaujamas Alytaus choras. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Sekmadienį išaiškėjo muzikinio TV3 projekto „Chorų karai“ laimėtojai.
Daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukė ir geriausiųjų titulą pelnė mažeikiškės Astos Pilypaitės vadovaujamas Alytaus miesto „De-žavu“ choras.

Išrinko žiūrovai

Finalinėse projekto kovose susirungė iš Mažeikių kilusios dainininkės A. Pilypaitės Alytaus miesto „De-žavu“ choras ir Kauno miesto „Žalgirio“ choras, vedamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“. Kadangi projekto komisija finale turėjo tik patariamąjį balsą, kas laimės, nusprendė žiūrovai.
Daugiausiai simpatijų sulaukę alytiškiai surinko per 100 tūkstančių  balsų. Kauno choras  su 70 tūkstančių žiūrovų balsų liko antras.
Nugalėtojai, pelnę 25 tūkstančių litų prizą, planuoja puošti savo miestą – atkurti Alytaus simbolio – lelijos skulptūrą.

Dalyvautų dar kartą

Dėl žiūrovų ir komisijos palaikymo alytiškiai nesiskundė viso projekto metu – jų pasirodymai neretai sulaukdavo aukščiausių balų, didžiausio balsų  skaičiaus.
A. Pilypaitė, su choru pasiekusi finalą, svarstė, jog sėkmę projekte lėmė nuoširdus darbas, atsidavimas ir tikėjimas tuo, ką darai. Atlikėja neabejoja, kad tai sužavėjo ir balsuojančiuosius.
„Tiesą pasakius, mes nesitikėjome tokio žiūrovų palaikymo, tokios sėkmės. Projektas augina kiekvieną, praplečia galimybes. Kai viskas pavyksta, patinka kitiems, net ir pats save nustebini“, – prieš finalines kovas „Santarvei“ sakė Asta Pilypaitė.
Atlikėja teigė, jog neatsisakytų galimybės ant „Chorų karų“ scenos lipti dar kartą – su mažeikiškiais.

2 Atsakymai į “Mažeikiškės vadovaujamam chorui – pergalės laurai”

  1. to Šaunu, parašė:

    bet mažeikiečiai vargu ar taip balsuotų…

  2. saunu parašė:

    bet but smagiau, jei tai butu Mažeikių choras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto