Mažeikiškį užvaldęs dažasvydis jį atvedė į Lietuvos rinktinę

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Algirdą Ročių dažasvydis taip įtraukė, kad dėl šio laisvalaikio pomėgio jis bent kelis kartus per mėnesį iš Mažeikių vyksta į sostinę. Šiuo žaidimu užsikrėtęs vyras profesionalaus sportinio dažasvydžio varžybose yra iškovojęs šalies čempiono titulą, šiuo metu jis yra Lietuvos dažasvydininkų rinktinės narys.
Dažasvydis, kaip laisvalaikio praleidimo forma, anksčiau buvo labai populiarus ne tik šalyje, bet ir mūsų rajone – siūlyta daug tokio žaidimo pramogų, norintieji jame dalyvauti buvo aprūpinami viskuo – nuo aprangos iki ginklų. Dažasvydis rengtas visur, kur tik pageidavo žaidėjai.
„Tada ir mes kažkaip susibūrėme į mažeikiškių komandą „Tryliktas rajonas“. Visai neblogai rungtyniavome, tačiau po truputį entuziazmas atvėso ir išsiskirstėme. Kai kiti metė, aš nenurimau: susiradau bendraminčių Latvijoje ir susibūrėme į komandą „Bad company“, – prisimena 39-erių metų statybos įmonės savininkas.

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Su latviais mažeikiškis rungtyniavo ne vienus metus, iškovojo ne vieną prizinę vietą tarptautinėse varžybose, viskas ėjosi gerai, kol pasaulio neužklupo pandemija. Latvijoje įsigaliojo karantinas, vykti į treniruotes tapo praktiškai neįmanoma, ir komandą teko palikti.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*