Mažeikiškiai apsisprendė dėl Garbės piliečio

Šiemet buvo pasiūlyti du kandidatai Garbės piliečio vardui gauti: Robertas Dargis ir Pranas Trakinis. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Prieš Kalėdas baigėsi balsavimas už pretendentus rajono Garbės piliečio vardui gauti.
Savivaldybės Ryšių su visuomene skyrius išplatino pranešimą apie balsavimo rezultatus.

Teikti pasiūlymus dėl kandidatų Garbės piliečio vardui gauti galėjo Savivaldybės tarybos komitetų nariai, meras, administracijos direktorius, viešųjų įstaigų atstovai, iniciatyvinės piliečių grupės.
Šiemet buvo pasiūlyti du kandidatai: Roberto Dargio kandidatūrą teikė Mažeikių verslininkų asociacija bei Merkelio Račkausko gimnazija, Prano Trakinio – Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrijos Mažeikių skyrius, Lietuvos politinių kalinių sąjungos Mažeikių skyrius, Lietuvos Sąjūdžio Mažeikių skyrius ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius.
Balsuoti už kandidatus buvo galima internetu. Balsavo daugiau nei 500 gyventojų. Daugiau nei 300 balsų atiteko R. Dargiui.
Balsavimų rezultatai perduoti Mažeikių rajono savivaldybės Apdovanojimų komisijai.
Garbės piliečio kandidatūra bus teikiama sausio mėnesį posėdžiausiančiai Tarybai.

9 Atsakymai į “Mažeikiškiai apsisprendė dėl Garbės piliečio”

 1. Robertui parašė:

  Papliurpti vieną kartą metuose oficialiai, tai dar nereiškia „daug ką Mažeikiams patariantis“. O kad tą pačią mokyklą baigęs, tai, matyt, ne tais pačiais metais mokėtės ir nežinote, kad Dargiui visada tik savo skūra rūpėjo, o kiti buvo jam ne lygis. Niekas nepasikeitė ir šiuo metu, nes dabar vyksta priešrinkiminis šou.

 2. Nerijus parašė:

  Klausimas:
  Ar gali Tarybu Socialistiniu Respubliku Sajungos atsargos karininkai buti siulomi tokioms regalijoms?
  Atsibuskit
  Rinkite is rajono darbo zmoniu , pedagogu , o ne is partiju siulytu.
  Nejaugi nebera dvasingu zmoniu rajone?
  Aciu

 3. Klausimas parašė:

  Negi nėra be tų dviejų vertesnių žmonių?Pastoviai savi savus tik apdovanoja…

 4. Robertas parašė:

  Nors ir nebegyvenu Mažeikuose,bet esu miesto patriotas ir vis seku Mažeikių gyvenimą. Susidaro toks įspūdis,kad mes niekaip neįšaugame iš tų sauskelnių. Ką bepastatytų Mažeikiuose-ar tiltą per geležinkelį,ar degalinę,viskas blogai. Bendravardis ir tą pačią mokyklą,kaip ir aš baigęs,turintis žinių ir manau daug ką Mažeikiams patariantis p.Dargis tikrai vertas šio vardo. Džiaugiuosi,kad jis mažeikiškis ir sveikinu.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Nesupras paprasto žmogaus,tenkins pramonininkų norus,viskuo liaudis nusivylusi.

 6. Vajė parašė:

  vajė, vajė ir vėl nesąmonė….nebesiseka su tais piliečiais …

 7. Pelnytai parašė:

  Radau: 2017 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Dargis skaitė pranešimą verslininkų asociacijoje, TAU Onutė pasinaudojo ir išzyzė knygų, 2016 m. su savivaldybės vadovais ir įstaigų direktoriais lankėsi Račkausko gimnazijoje.

 8. To nepelnytai parašė:

  Tai dar garbės pilietis neišrinktas, tai tik visuomenės apklausa. Reikėjo dalyvauti ir balsuoti KITAIP nei “kažkas liepė” :)

 9. nepelnytai parašė:

  Socialdemokratai liepe balsuoti uz Dargi. Toks ir rezultatas. Jei Dargis gerbtu save ir mazeikiskius,atsisakytu to garbės piliecio vardo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*