Mažeikiškiai dalyvavo „Sidabrinių balsų“ antrajame ture

Kultūros centro solistas Marius Petrauskas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šiauliuose vyko respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ antrasis turas, kuriame pasirodė Šiaulių ir Telšių regiono atlikėjai, tarp jų – ir mažeikiškiai.

Į „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje vykusį Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamų „Sidabrinių balsų“ antrąjį turą susirinko dvidešimt trys kolektyvai ir solistai iš Panevėžio, Kelmės, Radviliškio, Klaipėdos, Telšių ir Mažeikių. Turas Šiauliuose vyko dvi dienas.
Iš mūsų rajono atvyko atlikėjai, geriausiai pasirodę rajoniniame ture. Iš mažeikiškių šis turas sėkmingiausias buvo Kultūros centro solistui Mariui Petrauskui, surinkusiam 71,6 balo ir laimėjusiam II laipsnio diplomą (solisto vadovas Ričardas Grušas).
III laipsnio diplomais apdovanoti: Kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Gijundra“, vadovaujamas Genovaitos Jomantienės, bei Tirkšlių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Retro“ ir jų vadovas Antanas Erlickis.
Visi antrojo turo dalyviai tapo diplomantais, jiems įteiktos atminimo dovanos. Trečiasis konkurso turas spalio mėnesį vyks Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje – jame dalyvaus solistai ir ansambliai, antrajame konkurso ture pelnę I laipsnio diplomus.

Kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Gijundra“. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Tirkšlių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Retro“. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

2 Atsakymai į “Mažeikiškiai dalyvavo „Sidabrinių balsų“ antrajame ture”

  1. Susidomejau parašė:

    Kaip čia „Retro“ be savo vadovo Antano? Gal jis į tualetą, esantį už tų moterų nugarų nuėjo?

  2. parašė:

    Nuo kada kultūros centras turi savo solistą????
    Ar čia koks pinigų plovimas – nes jei žmogus dirba solistu , tai ir algą gauna. Nuo kada kultūros centras turi tokią pareigybę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto