Mažeikiškiai eurą jaukinasi ramiai

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Naujieji 2015-ieji lietuviams atnešė permainų. Jau tris dienas Lietuva yra 19-oji euro zonos narė. Pasitikdami naująją valiutą ir iš bankomato imdami dešimties eurų kupiūras šalies vadovai ir svečiai iš kaimyninių valstybių buvo nusiteikę pozityviai.
Gyventojai į naujoves reaguoja nors ir ramiai, tačiau ne taip palankiai.
Penktadienio rytą „Santarvė“ lankėsi ir domėjosi, kokia situacija yra komercinių bankų bei Lietuvos pašto skyriuose, prekybos centruose ir kitur.

Apie tai plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Mažeikiškiai eurą jaukinasi ramiai”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Jaukinasi,kaip priklydusį gyvūną? Geras straipsnio pavadinimas..x

 2. v parašė:

  maxima taip pat kainas susikelus,, nors ir kalbejo jog viska apvalins zmoniu naudai viska suapvalino tik savo, o kitoms prekems dar ir susikele daugiau ne tik suapvalino.. kur ziuri musu kainu priziuretojai…

 3. varna parašė:

  banko darbuotojams aukso dienos …..kalbama juodus pinigus keičiantys su tokiu dideliu atlygiu ateina….

 4. Bucikas > ypac ramiai parašė:

  Tamsta jau kastu sistema Lietuvoje matote. Save turbut sudrams (zemiausia kasta Indijoje) priskiriate? Ir kodel tamsta tokio verslo nesukurete ( kaip Vyniautas), galetumet dabar prie macharadzu save priskirt…

 5. ypac ramiai parašė:

  Tai ko teisybes neparasot kai gruste kiokuose kainos zagt i virsu po euro ivedimo. Tik apie dujas tesugebet rasyt, o del kitko tyla, juolab vyniautukas susocdemais i taryba bandys eit. O kur ta svieto lygintoja, p. Rimkiene, maisto produktai tavo rinkejams yra svarbiau nei dujos. Geda kastai.

 6. tiesa parašė:

  parduotuvė ne keitykla,reikalinga nueiti iki banko ir problema baigiasi.eurų užteks visiems,kurie turi grynųjų litų

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Lopai parduotuve ne valiutos keitykla joje ir neprivalo didelio nominalo lito keisti i eurus. Istatimo numatyta tvarka yra tokia kad galima issmulkinti litus iki reikiamos sumos uz preke ir tik tada atmesti eurais. Tarkim duona kainuoja 3.5 lito o kaskas paduoda 200 lt tai pardaveja turi teise issmulkinti tuos lt ir klijentui grazinti 190 o is likusiu 10 paimti iz preke ir atmesti eurais.

 8. baba parašė:

  o ko cia lakstyti,neturiu euro nei vieno? prireiks ko,litais susimokesiu.Praeis savaite,kita ir nustos bludyti nekantrieji.

 9. Petrauskienė parašė:

  Vargšės pardavėjos. Šiandien vienas vyriškis užsipuolė rėkti ant pardavėjos, kad ji jam grąža atidavė litais, nes nebėra stambių eurų. Žmonės, kur jūs skubat? po kelių dienų nebeliks jokių eilių ir be vargo galėsit išsikeist tuos litus. Kam ta sumaištis, juk ne pardavėjos kaltos, kad jos tų eurų nebeturi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto