Mažeikiškiai futbolininkai nudžiugino pergalėmis

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sėkmingai penktadienis susiklostė Mažeikių futbolo komandoms – „FK Atmosfera“ namuose iškovojo pirmąją pergalę, o miesto centriniame stadione vykusiame šalies jaunučių pirmosios lygos finalo trejeto varžybose penkiolikmečiai klubo auklėtiniai iškovojo nugalėtojų taurę.

Rato pabaigoje – pergalė

Paskutines Lietuvos futbolo antrosios lygos Vakarų zonos pirmojo rato rungtynes namuose mažeikiškiai žaidė su Kuršėnų „Ventos“ komanda.
Pirmasis kėlinys pasižymėjo tuo, kad itin daug progų sukūrė tiek viena,tiek kita komanda, tačiau geriau jas išnaudojo mažeikiškiai – po baudos smūgio pirmąjį įvartį pelnė Dominykas Andriekus, kėlinio viduryje perdavimą taikliu smūgiu galva „uždarė“ Mantas Kuropatkinas.
Antrasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtai –jau trečiąją  jo minutę kuršėniškiai pelnė įvartį ir skirtumą sumažino iki minimumo.  Tik po kurio laiko jaunieji mažeikiškiai (komandos amžiaus vidurkis kiek daugiau kaip devyniolika metų) atsigavo, vėl sukūrė kelias progas pelnyti įvartį ir, tik likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos, tai padarė – savo šansą stipriu smūgiu išnaudojo Deividas Zaleskis.
„FK Atmosfera“ iškovojo pirmąją pergalę šio sezono antrosios lygos pirmenybėse rezultatu 3:1.
Komandai liko sužaisti pirmajame rate vienerias rungtynes – kitą penktadienį Naujojoje Akmenėje su vietos „Akmene SC“, po to skelbiama pertrauka pirmenybėse iki rugpjūčio vidurio.

Namuose – triumfas

Prieš šias rungtynes Mažeikių centriniame stadione vyko Lietuvos jaunučių sporto mokyklų ir klubų pirmosios lygos penkiolikmečių finalinio etapo varžybos. Šioje amžiaus grupėje yra tik trys zonos, tad  mūsų mieste varžėsi  trijų zonų nugalėtojai – „FK Atmosfera“, Kuršėnai ir Vilniaus „FK Žalgirietis“. Turnyras vyko ratų sistema.
Pirmosiose rungtynėse mažeikiškiai po vienintelio Deivido Venckaus taiklaus smūgio palaužė kuršėniškius, po to vilniečiai šią ekipą sutriuškino rezultatu 6:0. Lygos nugalėtoją lėmė dvikova tarp mažeikiškių ir svečių iš sostinės – į mūsų ekipos žaidėjų Deivido Venckaus ir Deivido Kovalenkovo pelnytus įvarčius, vilniečiai atsakė tik vienu taikliu smūgiu ir Gintaro Juodeikio treniruojami penkiolikmečiai auklėtiniai tapo pirmosios lygos nugalėtojais.
Pastarosios dienos „FK Atmosfera“ jauniesiems futbolininkams buvo ypač sėkmingos – pirmosios lygos nugalėtojais tapo Gintaro Juodeikio treniruojami penkiolikmečiai ir šešiolikmečiai, sidabrą iškovojo Antano Bulošo treniruojami keturiolikmečiai.

2 Atsakymai į “Mažeikiškiai futbolininkai nudžiugino pergalėmis”