Mažeikiškiai futbolininkai pateikė apeliaciją

Po turnyro starte patirto pralaimėjimo mažeikiškiai A. Mikos auklėtiniai nepalūžo ir tapo turnyro nugalėtojais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikių futbolininkų suaugusiųjų komanda po atkaklios kovos nusileido lygos lyderiams, o aštuonmečiai Sporto mokyklos auklėtiniai laimėjo turnyrą Plungėje.

Papiktino teisėjas

Klaipėdos sekmadienio futbolo lygoje žaidžiančio Mažeikių „Olimpo SC“ futbolininkai savaitgalį rungtyniavo Pagėgiuose, kur jų varžovė buvo visas penkias pergales iškovojusi vietos futbolo ekipa. Rungtynės mūsų sportininkams prasidėjo sunkiai: po pirmojo kėlinio rezultatu 2:0 pirmavo aikštės šeimininkai. Tačiau mažeikiškiai antrajame kėlinyje surado savyje jėgų ir po Antano Tautvydo, Mindaugo Kniukštos ir Augustino Montvydo taiklių smūgių jau pirmavo rezultatu 3:2.
„Tolesni teisėjo veiksmai sukėlė nereikalingą nervingumą aikštelėje: jau po keturių minučių jis į mūsų vartus skyrė abejotiną vienuolikos metrų baudinį, kilus sumaiščiai po šio sprendimo, tuo pasinaudojo vietos atstovai, kurie pelnė ir ketvirtąjį įvartį. Tuo tarpu mūsų žaidėjo pavojingas išpuolis buvo nutrauktas sušvilpus nuošalę. Pralaimėję rezultatu 3:4, parašėme apeliaciją, tikimės, kad ateityje pavyks išvengti panašių teisėjo klaidų“, – po rungtynių kalbėjo komandos vadovas Donatas Voras.
Mažeikiškiai, iškovoję dvi pergales, sužaidę dvejas rungtynes lygiosiomis ir patyrę du pralaimėjimus, yra septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausias rungtynes jie žais namuose su priešpaskutinę vietą užimančia Salantų komanda.

Iškovota nugalėtojų taurė

Plungėje vyko devynmečių futbolo turnyras, skirtas Lietuvos futbolo devyniasdešimtmečiui paminėti. Mūsų miestui atstovavo metais jaunesni futbolininkai, treniruojami Algirdo Mikos.
Pogrupyje mažeikiškiai rezultatu 3:5 pralaimėjo plungiškiams bei rezultatais 4:1 ir 4:2 nugalėjo klaipėdiškius bei tauragiškius. Pusfinalyje mūsų komanda rezultatu 2:0 palaužė akmeniškius ir turnyro finale vėl susitiko su aikštės šeimininkais.
„Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis, žaidėme penkių minučių pratęsimą, kai paskutinę minutę pergalingą įvartį pelnė Ugnius Survila, ir iškovojome nugalėtojų taurę. Rezultatyviausiu turnyro žaidėju pripažintas Gvidas Gineitis, kuris pelnė devynis įvarčius, geriausiu puolėju – Domantas Šluta, geriausiu komandos gynėju – Adrijus Kontenis“, – vardijo prizus treneris Algirdas Mika.
Anot trenerio, vaikai kovojo pagirtinai, nors varžovai buvo metais dvejais vyresni. Komandą sezoną užbaigs dviem turnyrais birželio mėnesį Šiauliuose ir Estijoje.

5 Atsakymai į “Mažeikiškiai futbolininkai pateikė apeliaciją”

1. Anonimas parašė:

Marka siuskit i uzsieni zaist.

2. Futbolisto mama parašė:

Tokie pavarge musu Ziogeliai nuotraukoj:)bet Saunuoliai tokia pergale iskovojo!!!

3. :) parašė:

Valdzios visada vienas atsakymas – PINIGU NERA ….

4. Kamuolys parašė:

Šaunuoliai špingalietai, nugalėjo vyresnius, niekada negrįžta be medalių. Lauksim naujų apdovanojimų!!!