Mažeikiškiai gimnazistai atstovaus Lietuvai

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos komanda su jos vadove Rita Meškiene (centre) ir EESRK nariu Gintaru Morkiu (antras iš kairės). Nuotr. iš gimnazijos archyvo

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija sulaukė žinios, kad jos komanda išrinkta dalyvauti Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto renginyje „Tavo Europa, tavo balsas!“. Šiemet Lietuvai atstovaus gimnazistai iš Mažeikių.

});

Sulaukė svečio

Pirmadienį į gimnaziją atvyko Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) narys Gintaras Morkis. Jis susitiko su gimnazijos bendruomenės atstovais: direktore Asta Žukauskiene ir MEPA (programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“) jaunaisiais ambasadoriais, trečiokais gimnazistais, o taip pat mokyklos komanda: Ugne Žiaugaite, Roku Slančiausku ir Dovydu Čiuta – kovo mėnesį vyksiančia į Briuselį, kur vyks renginys „Tavo Europa, tavo balsas!“.

G. Morkis pateikė prezentaciją apie Europos Sąjungą, atsakė į mokinių klausimus, pasidalijo patarimais, kaip pasiruošti renginiui, kokios yra galimybės mažeikiškiams įsilieti į aktyvaus bei demokratiško Europos jaunimo gretas.

Kasmetinis renginys jaunimui

„Tavo Europa,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto