Mažeikiškiai gimnazistai jau pelnė 14 šimtukų

Nacionalinei švietimo agentūrai liepos 15-ąją paskelbus lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, informacinių technologijų ir chemijos valstybinių brandos egzaminų rezultatus, paaiškėjo, kad aukščiausią įvertinimą už savo žinias pelnė dar septyni gimnazistai. Iš viso jau surinkta 14 šimtukų.

Mažeikių Gabijos gimnazijos abiturientė Gustė Momgaudytė 100 balų pelnė iš lietuvių kalbos ir literatūros egzamino, Justas Kaminskas tokius įvertinimus gavo iš matematikos ir informacinių technologijų egzaminų.
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientų rezultatai: 100 balų pelnė Ditė Petraitytė (lietuvių kalba ir literatūra), Povilas Dapšys (matematika), Auksė Vaitkutė (matematika), Danielius Gelčauskas (informacinės technologijos) ir Eligijus Visockis (informacinės technologijos).
Šiuo metu rajono abiturientų valstybiniai egzaminai jau yra įvertinti 14 šimtukų.
Primename, kad praėjusią savaitę buvo paskelbti biologijos ir geografijos valstybinių egzaminų rezultatai, du maksimalius įvertinimus pelnė Gabijos gimnazijos mokiniai (biologijos egzaminas) ir keturi Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientai (trys šimtukai – iš biologijos egzamino, vienas – iš geografijos).
Du šimtukus jau yra surinkę Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientas P. Dapšys (taip buvo įvertintos šio mokinio biologijos ir matematikos žinios) ir J. Kaminskas iš Gabijos gimnazijos.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto