Mažeikiškiai į komandą burs jaunus ir ambicijų turinčius žaidėjus

Kito sezono „Mažeikių“ klubo sudėtyje be I. Vaitkaus bus ir daugiau naujų veidų. Nuotrauka iš NKL archyvo

Šią savaitę tarp „Mažeikių“ krepšinio klubo bei Lietuvos jaunimo rinktinės žaidėjo Igno Vaitkaus buvo pasirašytas kontraktas vienam sezonui su galimybe jį pratęsti.
Tai pirmoji sutartis, klubui formuojant krepšinio komandą naujam sezonui.

Tikisi pakeisti

„Mažeikių“ klubo vadovai jau pateikė paraišką žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir ėmė formuoti naująją komandos sudėtį.
Pirmasis legionierius, su kuriuo pasirašytas kontraktas metams, – Lietuvos jaunimo rinktinės žaidėjas, 196 centimetrų ūgio Ignas Vaitkus, kuris NKL pirmenybėse vidutiniškai pelnydavo po 11,7 taško, atkovodavo po 4,2 kamuolio ir atlikdavo po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.
„Ignas Vaitkus yra labai užsispyręs, gero charakterio žaidėjas, ir priklausomai nuo jo norų mes į jį investuosime“, – apie naująjį rinktinės žaidėją pasakojo „Mažeikių“ krepšinio klubo direktorius Giedrius Petrulevičius. Pasirašyta sutartis vienam sezonui su galimybe pratęsti žaidėjo narystę klube dar metams.
Klubo vadovas tikisi, kad naujuoju žaidėju pavyks pakeisti komandą palikusį Roką Giedraitį, kuris, atvažiavęs iš Šiaulių, esą buvo tik NKL vidutiniokas, o šiandien yra puikus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjas.
G. Petrulevičius teigė, kad naujasis žaidėjas džiaugiasi patekęs į Mažeikių komandą, nes klubas yra mokus, o krepšininkus treniruoja profesionalus treneris Aloyzas Rudys.

Sudėtis keičiasi

Sporto klubo direktorius „Santarvei“ pasakojo, kad šiemet siekia ir pernai užsibrėžtų aukščiausių tikslų – tapti NKL čempionais. Esą niekas netikėjo galimybe, kad komandoje be juodaodžių žaidėjų pavyks ką nors pasiekti, bet praėjusį sezoną komanda tapo NKL čempionais.
„Šiemet darysime taip pat. Pasimokėme, kaip burti komandą. Turi būti jauni žaidėjai, užsispyrę, su charakteriais ir norintys įrodyti, kad jie gali žaisti aukštesniu lygmeniu“, – pabrėžė G. Petrulevičius, pasakojęs, kad komandoje bus ir daugiau naujų veidų, bet tikslesnė informacija bus pateikta tik pasirašius kontraktus.
Direktorius pasakojo, kad jei mažeikiškiai būtų patekę į Lietuvos krepšinio lygą (LKL), turėtų didesnį biudžetą, todėl būtų galėję išsaugoti komandą. Vis dėlto itin patobulėjęs Rokas Giedraitis grįžo žaisti į gimtuosius Šiaulius, Modestas Šidlauskas jau baigia karjerą, taip pat komandą palieka Andrius Mikutis, gavęs darbo pasiūlymą Amerikoje.
Vis dėlto komandos vadovas piešia optimistinę perspektyvą – su jaunais žaidėjais ir itin stipriu treneriu komanda tikisi ir vėl tapti NKL čempione.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto