Mažeikiškiai iš smiginio turnyro grįžo su taurėmis

Milda Zubavičienė įveikė visas varžoves, tuo tarpu Arūnui Čipliui finale teko nusileisti. Nuotrauka iš klubo archyvo

Savaitgalį iš stambaus smiginio turnyro su taurėmis grįžo Mažeikių smiginio klubo DARTS atstovai.

Mažeikiškiai kovojo finaluose

Kretingos rajone esančiame Virkštininkų dvare vyko smiginio Lietuvos–Baltijos reitingo varžybos Lietuvos smiginio taurei laimėti, kur varžėsi beveik visi pajėgiausi Lietuvos ir Latvijos žaidėjai. Pirmą kartą vieną gausiausių delegacijų į šias varžybas subūrė mažeikiškiai – dalyvavo net trylika šios sporto šakos mylėtojų.
Turnyre varžėsi devyniolika moterų, ir šį kartą Mažeikių DARTS atstovės pralenkė vyrus – iš pogrupių į atkrintamąsias varžybas pateko tik viena Milda Zubavičienė. Ji sėkmingai pasiekė finalą, kur susitiko su Elektrėnų klubo atstove. Nors finalo pradžia susiklostė nesėkmingai, mažeikiškė atsitiesė ir iškovojo pergalę. Mildai tai buvo pirmasis laimėtas tokio lygio turnyras.
Tarp 69 vyrų po kovų pogrupiuose į atkrintamųjų varžybų ratą pateko net šeši mažeikiškiai, tačiau jau pirmame rate krito Tomas Bužonas ir Jurijus Stekolnikovas, antrajame rate pralaimėjo Darius Repšys, Julius Zubavičius ir Valdas Mišeikis, tad turėjo tenkintis devintąja vieta.
Arūnas Čiplys pasiekė finalą, kur susikovė su „amžinu“ savo priešininku kauniečiu Darium Labanausku. Mažeikiškis pralaimėjo susitikimą rezultatu 4:5 ir užėmė antrąją vietą.

Varžybos veja varžybas

Prieš dvi savaites Šiauliuose vyko pirmosios šių metų sezono reitingo varžybos Tilžės taurei laimėti, kur varžėsi per 80 sportininkų iš Lietuvos. Sėkmingiausiai čia pasirodė Irena Čiplienė, moterų grupėje iškovojusi trečiąją vietą.
„Per metus mūsų šalyje vyksta du pasaulio reitingo turnyrai, vienas iš jų startuos jau po dviejų savaičių Trakuose. Šiose varžybose jau panoro dalyvauti sportininkai iš Vokietijos, Anglijos, Lenkijos, planuojame, kad ir šeši mūsų rajono klubo atstovai vyks išbandyti jėgas“, – sakė A. Čiplys.
Pasak sportininko, šios sporto šakos sezonas dar tik įsibėgėja – po šio turnyro numatomas šalies federacijos taurės turnyras, o gegužę turnyrai vyks vienas po kito beveik kiekvieną savaitgalį. Pagrindinis dėmesys bus sutelktas į spalį vyksiantį pasaulio taurės turnyrą Turkijoje, kur šalies rinktinės sudėtyje ruošiasi startuoti ir A. Čiplys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto