Mažeikiškiai jau žengė Seimo rinkimų link

Viešoje erdvėje minima apie trylika mažeikiškių, ketinančių patekti į Seimą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jau aišku, kad Seimo rinkimuose ruošiasi dalyvauti dabartiniai Tarybos nariai Laima Nagienė ir Romas Venclova bei teisininkė Lina Rimkienė.

Ne visi – naujokai

Vyriausiosios rinkimų komisijos tinklalapis skelbia, kad šie trys mažeikiškiai jau registravosi politinės kampanijos dalyviais. Darbo partijos nariui, UAB „Roventa“ generaliniam direktoriui R. Venclovai jau yra tekę vieną kadenciją dirbti Seime.
„Sodros“ Mažeikių skyriaus direktorė, socialdemokratė L. Nagienė bei konservatoriams atstovaujanti L. Rimkienė į Seimą patekti bandys  pirmą kartą.
L. Rimkienė dalyvavo praėjusiuose savivaldos rinkimuose, tačiau į Tarybą nepateko. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąraše teisininkė buvo įrašyta šeštuoju numeriu, tačiau partija laimėjo tik du mandatus.

Mažeikiškiai neskuba

Viešoje erdvėje minima apie trylika mažeikiškių, ketinančių patekti į Seimą. Tačiau jie kol kas registruotis politinės kampanijos dalyviais neskuba.
Vyriausioji rinkimų komisija skelbia, kad savarankišku politinės kampanijos dalyviu gali registruotis politinė partija, vienmandatėje rinkimų apygardoje keliamas kandidatas, save išsikėlęs kandidatas. Tik užsiregistravusios kaip savarankiškos politinės kampanijos dalyvės partijos gali kelti kandidatų sąrašus.
Kandidatus vienmandatėse rinkimų apygardose gali kelti partijos, užsiregistravusios savarankiškomis dalyvėmis arba teikusios kandidatus registruoti savarankiškais dalyviais. Išsikelti kandidatu gali tik savarankišku dalyviu registruotas asmuo.
Dokumentus dėl politinės kampanijos dalyvių registravimo Vyriausioji rinkimų komisija priima iki rugpjūčio 10 dienos.
Nuo  rugpjūčio 10 d.  visą mėnesį vyks pareiškiminių dokumentų įteikimas.

21 Atsakymas į "Mažeikiškiai jau žengė Seimo rinkimų link"

 1. dar parašė:

  mažai prisivogė,dabar puls prie didesnio lovio

 2. rinkėjas parašė:

  O Giedraičiui reikėtų atlikti bausmę kaip Burokevičiui. Juk sausio 13 buvo rusų rogėse, o dabar seimo narys nuo mažeikių krašto. Žmonės ką darot. Arba rinkit 3 komjaunimo sekretoprę NMagienę, kuri dirbti nesugeba, tiok nekonstruktyviai kritikuoti. O ką gali kritikuoti seimo narys, pats nieko nepadaręs. Nepažįstu aš Rimkienės, bet aš už jaunimą.

 3. Kristina parašė:

  Lengviausia yra kritikuot ir nieko nedaryt , ar ten vienas kandidatas ar kitas , as asmeniskai manau , kad seime reikia kuo daugiau jaunų žmonių , kad kas nors pasikeistų. Tai aš balsuosiu už energingą , jauną moterį Liną Rimkienę !

 4. to Rinkejui parašė:

  zinomi asmenys savo populiarumu ir naudojasi eidami i Seima. Uz Sodra ir Roventa nebalsuosiu – kam? Mazeikiu Taryboje turi pakankamai igaliojimu, bet kas Mazeikiuose pasikeite jiems atejus? nieko. O Seime kitaip, matyt, bus. Jau geriau uz Rimkiene, kad ir nauja.

 5. Rinkejui parašė:

  Pritariu, kad reik rinkti Rimkienę. Bent šokių projekte kaip Seimo narys nuo Mažeikių sudalyvautų, TV3 su LNK dar pasipeštų dėl jos. O ką Giedraitis, Venclovas ar Nagienė – negaliu įsivaizduot jų darant šou :) O dėl Venclovo ir darželių – kaip jis galėjo pritraukti lėšų, jeigu per visą kadenciją Seime pasisakė vos 5 kartus, iš kurių tris kartus sakė „Atsiprašau, ne tą mygtuką paspaudžiau“…..

 6. rinkejas parašė:

  Nagiene – isterijose paskedusi kaip biurokratizmo juroje; Ka padare budama taryboj? nieko… Seime turbut „daugiau nuveiks“ Mazeikiu labui.
  Venclova (s) savo roventos nesusitvarko – i Seima zada eiti, vadinasi.
  Rimkiene….hm…. nauja persona. nu uz tuos du tai jau tikrai geriau.

 7. PAGARBA parašė:

  MAZEIKISKIAI TIKRAI TURES IS KO PASIRINKTI, KANDIDATU I SEIMA BUS DAUG,TIK KAIP VISADA ISSIRINKSIME NE TA….KOKIOS VILTYS BUVO SUDETOS I S.GIEDRAITI, KURIS ZADEJO SVIESU RYTOJU MAZEIKISKIAMS:):):)PASTATYTA GAMYKLA, SUMAZINTAS NEDARBAS IR T.T. IR T.T.:):):):):):)TIK KALBOS IR LIKO KALBOMIS…
  DABAR BUS ISRINKTA MOTERISKE….NESVARBU KOKIA,,,,PATIKIMA AR NE, SVARBU, KAD “NAUJA’ ‘:)
  O IS VISU BUVUSIU MAZEIKISKIU SEIMO NARIU VIS TIK GERIAUSIAI DIRBO IR MOKYKLOMS BEI DARZELIAMS LESU DAUGIAUSIAI PRITRAUKE ROMAS VENCLOVAS….PAGARBA JAM

 8. Rima parašė:

  Kaip sutaisyti batus-geriausiai išmano batsiuvys, o kaip pakeisti biurokratinę sistemą-tik biurokratas. Aš už Laimą ir nesvarbu, kad ji trupučiuką karštakošė. Seime skysti, nesugebantys už save ir kitus pastovėti žmonės pražus arba taps viskam pritariančia „pilka minia“. O kas ji tokia? Tai kas domisi, tikrai sužinos.

 9. skaitytojas parašė:

  Aš už Širvinskienę juk ji garsina ne tik Židikus bet ir rajoną. Todėl palaikykim šį energingą žmogų ,juk tokių žmonių seimui reikia.

 10. Rinkėjas parašė:

  Jo teisingai manai apie Širvinskienę, juk čia Židikų mokyklos direktorė. Kiek žinau iš žmonių ir spaudos aktyvus žmogus, tokių dar nesugadintų reikia Lietuvai. Bet ar nebus jai gaila palikti tokios jaukios mokyklos ir tiek darbų padarytų. Sėkmės!

 11. UŽ RINKIMUS parašė:

  OI KAIP ĮDOMU, AR UŽ šIRVINSKIENĘ GALĖSIM VISI REITINGUOTI.. Tai kviečiu visus reitinguoti už ją. Kokiais gražiais darbais garsėja jos vadovaujama mokykla. Tokių drąsių ir aktyvių žmonių reikia Seime.

 12. Jurgita parašė:

  Už Laima Rimkienę tikrai nebalsuosiu ir neraginu kitų to daryti. Pirmiausia ji, kaip teisininkė, sunkiai artikuliuoja žodžius ir yra visiškai neįtikinamas žmogus. Dar, kokiu reikia būtų nukvakėliu, kad balsuotum už violetinius pakalikus. Ji iš mano ir mano draugų, artimųjų pasirinkimo tikrai išbraukta ir „banuota“.

 13. Agitatoriui parašė:

  Labai primytivi agitacija. Kas ta Laima? Ką gero ji yra padariusi? Apie kokius ryžtus kalbama? Nervinga bobelė ir tiek. Biurokratines problemas įveiktų? Bet juk ji pati biurokratė.

 14. Sekmes parašė:

  SEKMES PONIAI LAIMAI! Tokie zmones tikrai ypac reikalingi, sprendziant socialines problemas. Manau iveiktu biurokratines problemas ir savo pasiektu, nes yra super ryztinga moteriske, Bijotu jos ten visi pasipute piniguociai bailiai, nepasiduotu stumdoma. Balsuokim ir nesigailesim. Pamatysit rezultatai bus.

 15. iŠMOKIT RAŠYT parašė:

  Romas VenclovaS

 16. ROMAS parašė:

  Ir ka ten tas Venclova pametė, kad eina i Seima

 17. ijA parašė:

  TO VARDAS (PRIVALOMAS) aI AI P.KANDIDATĖ UŽ SAVE JAU AGITUOJA

 18. Vardas (privalomas) parašė:

  16

 19. Vardas (privalomas) parašė:

  Širvinskienė eina per socialdemokratų partijos sąrašą, už ją galima balsuoti tik reitinguojant, nepainiokit su vienmandatininkais.

 20. Marytė parašė:

  Aš tai dar žinau, kad R.Širvinskienė eis į seimą

 21. Vardas (privalomas) parašė:

  O Šideikienė eis į Seimą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto