Mažeikiškiai juda sporto arenos link

Į Sporto tarybos posėdį buvo pakviesti rajone veikiančių sporto klubų atstovai. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Bene prieš šešerius metus priimtas Savivaldybės tarybos sprendimas dėl daugiafunkcio sporto ir pramogų komplekso statybos Mažeikių mieste, Juodpelkių parko teritorijoje, jau kitais metais gali tapti realybe.

Pinigų tikimasi kitais metais

Savivaldybės meras Antanas Tenys „Santarvei“ teigė, kad mažeikiškiai kaip ir turi Vyriausybės pritarimą, kad bus paremta daugiafunkcio sporto ir pramogų centro statyba Mažeikiuose. Lėšos tam turėtų būti skiriamos iš Valstybės investicinių projektų programos.
„Eiga tokia: šiemet turime surašyti visas sąlygas, ko mes norime, pasidaryti techninį projektą, o jau kitais metais turėtume gauti pinigėlių ir pradėti statybas“, – informavo meras.

Mokysis iš kitų

Tiesa, 2008 metais parengtame sporto arenos techniniame projekte buvo numatytos bene trys alternatyvos – su viena ir dviem salėmis. Mero teigimu, jos nebeatitinka šiandienos poreikių nei kainų, todėl reikalingas naujas projektas.
Ketvirtadienį mažeikiškių delegacija planuoja vykti į Jonavą, Kėdainius ir vietoje susipažinti su ten veikiančiomis sporto arenomis – tikimasi pasinaudoti projektavimo, statybų patirtimi ir panašiai.

Susitiko su klubų atstovais

Į praėjusią savaitę vykusį Sporto tarybos posėdį buvo pakviesti rajone veikiančių sporto klubų atstovai. Sporto tarybos pirmininkė vicemere Sigutė Bernotienė paaiškino, kad norima išgirsti nuomonę, kokio sporto ir pramogų centro jie norėtų.
„Neužtenka tik pastatyti, reikės jį ir išlaikyti. Pagal ankstesnį projektą to meto kainomis vien salei šildyti reikėtų apie pusantro šimto tūkstančių litų per metus. Apie 22 tūkstančius litų atitektų vandentvarkos, apie 26 tūkstančių litų – elektros išlaidoms. Todėl reikėtų pasirinkti optimalų variantą“, – ragino apgalvotai teikti siūlymus meras.
Sutarta, kad sporto klubai savo mintis, vizijas, norus pateiks raštu.

15 Atsakymų į “Mažeikiškiai juda sporto arenos link”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  O KIEK VARMAJIEDU SUSIRINKE

 2. Antanas parašė:

  Naujiena sveikintina ir laukiama,bet nerami. Kiek jau būta Mažeikiuose pažadų? Futbolą žaisim su Madrido Realu-p. Tenys kalbėjo. Stadionas bus atitinkantis europinį lygį,tik futbolistams nusiprausti reiks eiti į Ventą arba prūdelį.Po to arena su visais rekalavimais. Na duok Dieve kad šikart nebūtų tik plepalų lygyje. Pažiūrėsim ar pavyks peršokti griovį ir pasakyti,kad kažką padarėm gero Mažeikiams sporto bazių lygmenyje.

 3. lolas parašė:

  Įdomu kokia iš tikrųjų buvo susitikimo esmė. Ar tikrai sprendė klausima: „Kaip Mažeikiuose pastatyti sporto areną?“ ar vis dėlto sprendė klausimą „Ką pasakyti žmonėms, kad „Ventos“ progimnazijai nereikėtų šiemet skirti 1,5 milijono litų?“ ;)

 4. gailė parašė:

  kažkada kultūros rūmais didžiavomės,o dabar kas liko nė vieno normalaus spektakio , koncerto …..ar niekas nenori į šį užkampį važiuot ,,ar čia priklauso nuo rūmų darbuotojų ne visi gali į arenas nuvažiuot,,,jei ne vietiniai kolektyvai tai užrūdytų įėjimo durys…miestas ištuštėjęs….pusė gyventojų tikriausiai belikę … senjorai ir bedarbiai…

 5. Puponautas parašė:

  „Neužtenka tik pastatyti, reikės jį ir išlaikyti. Pagal ankstesnį projektą to meto kainomis vien salei šildyti reikėtų apie pusantro šimto tūkstančių litų per metus ?
  O kaip nepagalvota apie sildyma su ledo arena jug saldomas ledas atiduoda siltyma va ir klausimai sprendziasi abipuse nauda tik ar tai puponautu galvoms daeina ar tik vien interesai rupi ?

 6. Daiva Šideikienė parašė:

  2008 m. rugsėjo 19d. Mažeikių verslininkų asociacija, Mažeikių rajono savivaldybė ir VšĮ Mažeikių sporto centras pasirašė Memorendumą dėl Daugiafunkcinio sporto komplekso Mažeikių mieste projekto įgyvendinimo. Lėšos, pasirašytam MEMORENDUMUI įgyvendinti, turėtų būti skiriamos iš Valstybės investicinių projektų programos.
  2008m. buvo parengtas techninis projektas, kuris ,manau , nebuvo rengiamas už ,,ačiū‘‘. Pinigai naudojami be jokios atsakomybės. 2008 m. G. Kirkilas buvo premjeru – padarėme vieną techninį projektą , atėjo kitas socialdemokratas A..Butkevičius – padarysime dar vieną techninį projektą. 2008m. pabaigoje rinkimus laimėjo konservatoriai , premjeru tapo A.Kubilius , todėl Mažeikiai ir nejudėjo sporto arenos link. Dabar ,kai premjeras A.Butkevičius – socialdemokratas ir meras iš tos pačios partijos – tai ir tartis yra lengviau. Juk tik partijiniai ryšiai Lietuvoje, garantuoja sėkmę ne tik versle, bet ir kitose veiklos sferose.

 7. Vytautas Radziunas parašė:

  Vargsai Mazeikeliai,kiek dar bus atsilikeliu miestas sporto baziu bado dietoje.Prisimenu,kad dar sovietiniais laikais buvo projektas:sporto rumai su dviem sporto salemis,plaukymo baseinu,stalo teniso sale,kavine.Jie turejo stoveti dabartineje TPL automobiliu aiksteleje.Gaila:nespeta pastatyti.
  Dabar projektuoti reikia daugiafuncinius sporto rumus tinkancius sportui ir kulturai,parodoms ir mugems.Tik man kelia susirupinima ar ne per maza vietos tokiems rumams?Gal jie ir tilptu toje vietoje,bet kur erdve masinoms,zmoniu srautams.Gal reiktu paieskoti didesnes erdves.O taip linkiu savivaldybei ryzto viena karta igyvendinti mazeikiskiu nora tureti sporto rumus.

 8. fule parašė:

  futbolininkai kompresoriuose jau turi salę

 9. AHUJAT parašė:

  Kokias kitas sporto sakas nejuokink. Pagrinde Futboloui ir krepsiniu reiktu skirti, nes jau per daug pazadu buvo prisakyta, kuriu neispildo :)

 10. Algirdas P. parašė:

  Kas išlaikys šį sporto centrą, jei sąnaudos (mokesčiai, atlyginimai, priežiūra) sieks pusę milijono?

 11. sportininkas parašė:

  atsizvelkit ne tik i krepsininkus ar futbolistus bet ir i kitas sporto šakas.

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Pagaliau mazeikiskiai tures kuo didziuotis! Mes juk ,naftininku miestas,senai taip reikejo!

 13. jaunimas parašė:

  Pagaliau mus isgirdo? ! Tiesiog,labai laukiame! Tikimes Jusu gerais planais. Aciu.

 14. trumpai ziurintis parašė:

  Kazkoks neukiskumas.dabar isleis pusantro milijono sales rekonstrukcijai ,o po metu statys nauja arena.Tai ar ne geriau palaukti ir ta pusantro milijono prideti prie naujo statinio infrastrukturos ar irangos.?

 15. jei zadate nauja sporto kompleksa statyti parašė:

  Tai nebekiskit pinigu I sestos vidurines sale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto