Mažeikiškiai karatekos džiaugiasi medaliais

„Kaminario“ jaunieji kovotojai iš Kuršėnų grįžo su medalių gausa ir gera nuotaika. Nuotrauka iš klubo archyvo

Iš Lietuvos moksleivių kiokušin karatė taurės finalinių varžybų su apdovanojimais grįžo Mažeikių klubo „Kaminaris“ jaunieji sportininkai.

Tapo taurės laimėtojais

Kėdainių arenoje vyko didžiausias Lietuvos karatė kiokušin federacijos metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos. Į jas susirinko beveik 800 dalyvių iš daugiau kaip 40-ies Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, jie kovojo ne tik asmeninėje, bet ir komandinėje įskaitoje.
Iš septynių mažeikiškių kovotojų du tapo taurės laimėtojais. Prestižiškiausioje jaunių (16–18 metų) amžiaus grupėje  triumfavo Erika Rukšėnaitė, aiškia persvara nugalėjusi tris varžoves. 11–12 metų amžiaus grupėje Justui Sarakauskui pirmąją vietą lėmė keturi nugalėti varžovai.
Iki nugalėtojų pakylos nedaug trūko Pauliui Pociui, Lukui Leistrumui ir Tautvydui Grudžiui, kurie savo amžiaus grupėse ir savo svorio kategorijose laimėjo atrankines kovas, bet susidūrė su stipresniais priešininkais, todėl pasidalijo ketvirta ir penkta vietomis.

Pirmose varžybose – apdovanojimai

Kuršėnuose vyko šio miestelio kiokušin karatė klubo „DAO“ taurės varžybos, į kurias susirinko beveik šimtas vaikų ir jaunučių amžiaus sportininkų iš Panevėžio, Kėdainių, Trakų, Vilniaus, Mažeikių bei Kuršėnų.
Iš trylikos mūsų miesto atstovų aštuoni iškovojo prizines vietas. Čempionu tapo Svajūnas Kelpšas, antros vietos medaliais džiaugėsi Žilvinas Barauskas, Lukas Jakubavičius, bronzos medalius pelnė Alanas Giedraitis, Tautvydas Grudys, Danielius ir Gabrielius Gasan bei Gražvydas Kubis.
Mažeikių kiokušin karatė klubo „Kaminaris“ vadovas Sigitas Gerika gerai įvertino jaunųjų sportininkų pasirodymus. Pasak vadovo, jie visi parodė ryžtą ir kovingumą.