Mažeikiškiai krepšininkai tarp prizininkų nepateko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kaune savaitgalį vyko „Sprite“ krepšinio talentų turnyro žaidimo vienas prieš vieną finalas, kuriame varžėsi keturiuose šalies miestuose vykusių atrankos turnyruose pirmąsias keturias vietas iškovoję krepšininkai – iš viso 96 vaikinai ir merginos. Tarp jų savo amžiaus grupėje rungėsi ir du Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai – trylikamečiai Edgaras Preibys ir Jokūbas Rubinas.
Mažeikiškiams prasimušti į prizininkų trejetą nepavyko.
Arčiausiai jo buvo Edgaras Preibys, kuris pusfinalyje tik po baudinių serijos pralaimėjo savo varžovui, taip pat nusileido kovoje dėl trečiosios vietos ir liko ketvirtas.
Jokūbas savo pogrupyje liko trečias ir galutinėje įskaitoje pasidalijo devinta dvylikta vietomis.
„Į finalinį turą pateko visi geriausieji, tad patekimas į dvyliktuką ir užimta ketvirtoji vieta mūsų krepšininkams – geras pasiekimas. Edgarui šiose varžybose gal net paprasčiausiai pritrūko sportinės sėkmės ir jis būtų rungęsis dėl nugalėtojo vardo“, – sakė mažeikiškių treneris Vladas Šulcas.
Anot jo, vien dalyvavimas tokiame turnyre davė daug naudos – čia juk žaidžiama vienas prieš vieną, turi galvoti, kaip apgauti savo varžovą, gali pasitikėti tik pats savimi. Be to, žaidimas vienas prieš vieną yra pagrindinis krepšinio elementas ir jaunieji krepšininkai šiame turnyre galėjo jį patobulinti, pamatyti, kaip dar galima apgauti varžovą, pasimokyti iš jų manevrų.
Po turnyro abu krepšininkai prisijungė prie komandos, kuri jau pradėjo treniruotis artėjančioms kovoms Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje. Tuo tikslu trylikamečiai krepšininkai jau kitą savaitgalį išvyksta į tarptautinį krepšinio turnyrą Estijoje.

One Reply to “Mažeikiškiai krepšininkai tarp prizininkų nepateko”

  1. vida parašė:

    Visada svarbu dalyvauti.Ir tai, kad vaikinas Edgaras ketvirtuke, o kitas Jokūbas 9-12 vietoje yra šaunu.Viskas jiems dar priešakyje.Todėl šiandien tik džiaugiamės tokiais vaikinais kurie nenuleidžia rankų ir siekia pergalių.Šaunuoliai vyrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto