Mažeikiškiai kviečiami į Sveikatos dienų renginius

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Balandžio 7 dieną bus minima Pasaulinė sveikatos diena.
Mažeikių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras balandžio 7–10 d. organizuoja „Sveikatos dienas 2015“.

Kviečia visus

Šešiasdešimt penkerius metus minimos Pasaulinės sveikatos dienos tikslas – supažindinti visuomenę su sveikatos išsaugojimo, ligų prevencijos galimybėmis, pakviesti mažeikiškius diskusijoms.
Kaip „Santarvei“ sakė Visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Martyna Nabažaitė, kiekvienas žmogus ir organizacija šią dieną gali traktuoti skirtingai. Visuomenės sveikatos biuras nuosekliai dirba dviem kryptimis: su jaunimu mokyklose ir su mažeikiškių bei miesto svečių bendruomene.
Į renginius – paskaitas, mankštas, terapijos užsiėmimus – organizatoriai kviečia atvykti visus norinčiuosius, nepaisant amžiaus ar kitų dalykų.

Įvairūs užsiėmimai

Pasak specialistės, Pasaulinė sveikatos diena bus gražiai ir prasmingai paminėta ugdymo įstaigose. Biuras yra suplanavęs nemažai renginių rajono bendruomenei.
„Tos keturios dienos po Velykų bus tinkamas laikas pagalvoti apie sveikatą. Kiekviena diena bus skirtinga ir skirta aptarti, pagvildenti skirtingas temas. Balandžio 7-oji bus ligų prevencijos diena, kuomet turėsime paskaitų, mankštų ir kitokių įvairių veiklų. Balandžio 8-ąją paskyrėme sveikai mitybai, 9-oji – fizinio aktyvumo diena, o renginių ciklą užbaigsime Psichikos sveikatos diena“, – planais pasidalijo M. Nabažaitė.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto