Mažeikiškiai kviečiami paremti mokinius

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Asociacija „Neribotų galimybių fondas“ kartu su jaunimo organizacijomis šalyje jau penktus metus rengia socialinę akciją „Būk pirmūnas“.

Šiais metais projektas startuos ir Mažeikiuose, jo metu prekybos centruose „Maxima“ surinktos  mokyklinės prekės bus teikiamos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams.


REIKALINGUMU NEABEJOJA

Akcijos vadovas Mažeikių rajone Laurynas Jonauskas „Santarvei“ pasakojo, kad pagrindinis jos tikslas yra paraginti šalies gyventojus paaukoti mokyklinių prekių, kurios bus skirtos vaikams iš nepasiturinčių šeimų, tam, kad jie tinkamai pasiruoštų mokslo metų pradžiai.
„Išleisti vaiką į mokyklą sudėtinga net ir vidurinio sluoksnio gyventojams, o ką jau kalbėti apie sunkiai besiverčiančias šeimas. Nemažai mažeikiškių kreipiasi į Socialinės paramos skyrių, prašydami pašalpos mokyklinėms prekėms įsigyti, tačiau ją gauna ne visi. Vykdydami akciją stengsimės bent kažkiek tėvams palengvinti vaiko išleidimą į mokyklą“, – tikino akcijos vadovas.


ATITEKS MAŽEIKIŠKIAMS

L. Jonauskas teigė, kad visos akcijos metu Mažeikiuose surinktos prekės bus išdalintos rajono mokiniams.
Akcijos vadovas mūsų rajone taip pat pabrėžė, kad asmenys, norintys padovanoti mokyklinių prekių, nebūtinai jas turi pirkti prekybos centre „Maxima“.
„Prekes gyventojai gali įsigyti kur jiems patogiau, o minėtame prekybos centre jos bus tik surenkamos. Galima padovanoti ir iš seniau namuose užsilikusių sąsiuvinių, kitų nepanaudotų mokyklinių prekių.
Svarbiausia yra ne tai, kur mokykliniai reikmenys pirkti, bet kad dovanotomis prekėmis būtų aprūpinta kuo daugiau moksleivių“, – tikino L. Jonauskas.
Prisidėti prie akcijos mažeikiškiai galės šio mėnesio 23–25 d. mieste esančiuose prekybos centruose „Maxima“.
Maloniai laukiami ir savanoriai. Norintieji padėti gali kreiptis į akcijos vadovą Mažeikių rajone L. Jonauską telefonu 8 652 06 598 arba elektroniniu paštu l.jonauskas@gmail.com

22 Atsakymai į “Mažeikiškiai kviečiami paremti mokinius”

 1. Vida parašė:

  Labai puikiai matom prie ko privedė nepriklausomos Lietuvos valdymo sistema .Pirmiausia sugriovė viską kas buvo įmanoma,iš ko žmonės galėjo puikiausiai pragyventi ,pavertė žmones bedarbiais ,tiesiog atpratino nuo darbo ,silpnesni žmonės tapo bomžais. Ir t.t. Dabar turime dvi Lietuvas .Viena ,kuri nebežino kaip ir kur leisti pinigus.o kita skurstanti ,nežinanti kaip išgyventi , išauginti ir išmokslinti vaikus irt.t. .Padarė pašalpų prašytojais ir galutiniais skurdžiais.Tegul valdantieji ,kurie taip “ gražiai“ susitvarkė su Lietuvos žmonėmis ir šelpia vargingas šeimas,kurių Mažeikiuose turime daug Gaunama didžiulė parama iš ES sąjungos ,tik niekas nežino kaip ji paskirstoma.Paprasti žmonės patys sunkiai verčiasi ,jiems patiems reikia pagalbos.Dirbantiems žmonėms mokami trupiniai ,kurie nubyra iš po darbdavio skverno .Niekas nebenori dalintis .gobšumas pinigams ,turtams jų smegenėlėse.
  Labai jau populiarios tapo labdaros Lietuvoje. Aš ne prieš jas,bet… todėl didelio proto valdančioms partijoms ir nebereikia ,tegul vargdieniai ir šelpia vienas kitą,o jie tuo tarpu dar labiau skurdins ,kadangi nėra jokio pasipriešinimo vien tik nuolaidžiavimas šiai grobuonių kąstai.Pakelkim galvas ir pradėkim viską kalbėti tiesiai į akis kaip yra,o ne prieš juos lankstytis .Tas mūsų abejingumas mus gali ir pribaigti.
  Duok Dieve, proto ir didžiulio supratimo mūsų šalies Vyriausybei ,vadovams, kuri atsigręžtų į ŽMOGŲ, ,tegul įeina nauja meilė,nauja užuojauta ,naujas gyvenimo pojūtis…Vaikai – tai mūsų ateitis . Gal teigiamos mintys sujudins jų protus.Su keiksmais pritraukiame tik neigiamas emocijas .Mylėkim vieni kitus.

 2. Socialdemokratų pijaro šou parašė:

  Pirmasis artėjančių rinkimų į Savivaldybės tarybą rinkiminės akcijos dvelksmas. ***** Bliamba, kiek iš biudžeto pinigų iššluota! Tai bereikšmiam strateginiam planui, tai žolei pjauti ir medžiams karpyti, tai – automobilių aikštelei prie Pavenčiu gatvės, tai – senamiesčio parko „superprojektui“ ar „sportocentrui“; čia galima vardinti ir vardinti, o dabar eina saują atkišę: sušeelpkit….. Iš principo nei lito, nei cento neduočiau – tai valdžios rūpestis nepasiturinčiai gyvenančiais, o ne gyventojų, tai valdžia viskuom, kuom reikia, juos turi aprūpinti, o ne gyventojai.***** Pasiubagautojai, blyn.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  O kaip cia yra su moksleiviu krepseliais? Juk zadejo padidiniti?

 4. Nenubiednekit parašė:

  Ziuriu cia taip kai kuriems gaila keliasdesimt centu uz sasiuvini vaikui, kad tam pateisinti prisigalvos paciu idomiausiu ir absurdiskiausiu pasiteisinimu. Apgailetina

 5. manipuliacija parašė:

  liepa, neapsigaukite! Nieko nėra šlykščiau už tos partijos manipuliacijas siekiant susikrauti kokį tai politinį kapitalą. Labiau nei akivaizdu matosi Jonausko, o jo asmeny ir partijos šis pigus triukas. Koktu.

 6. Laurynas Jonauskas parašė:

  Liepa, parašykite man el. laišką į l.jonauskas@gmail.com ir suderinsime būdą kaip jūsų auką galėtume priimti. Ačiū už neabejingumą!

 7. liepa parašė:

  Labai noreciau paremti sia akcija, bet gyvenu uzsienyje. Kaip butu galima prisideti? Nieko nera slyksciau uz sykstuma ypac vaiku atzvilgiu.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Geriausia padeti patiems,savarankiskai.Ka as dariau iki siol ir toliau darysiu. O tokiomis rinkliavomis,nepasitikiu!

 9. Buves kolega parašė:

  pagarba Laurynai,kaip ten sakoma Mazeikiu aidas groja – sunys loja, Mazeikiu aidas tyli – sunys loja.
  Daryk ka darai tik manau klaida rajono socialiniai darbuotuojai, geriau butu buve pajungti kaimo bendruomeniu pirmininkus,jie arciau zmoniu negu puosnios tetos lakuotais naguciais kvepiancios Gucci, ir besimegaujancios kava jaukiuose kabinetukuose

 10. kaka parašė:

  Nedarykite tokios klaidos ir neaukokite. Geriau pasirinkite kaimyną, kuriam labiausiai to reikia. Juk vis tiek žinote, kas skurdžiau gyvena. Skurbdžiau, bet tvarkingai. O alchašų šeimoms tikrai nereikia šių gėrybių. Vlstybė turi aprūpinti juos. Atimkite vaikus iš tokių šeimų ir patalpinkite juos į vaikų namus, tada ir aukokite. O čia visokios tokios akcijos yra briedas. Visiškas briedas.

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Valstybe tiek mokesciu surenka ir turi aprupint vargsus, o ne sau namus statyt.

  O siaip tu padovanotu dalyku neissaugo vaikai, nevertina, tevai nemokina saugot, kiek esu firminiu rubu atidavus vargsei draugei, vistiek ji vaiksciojo ir toliau kaip ir vaiksciojo.. nes labai greit nutampe nemoka saugot,

  Uzdirbtu savo prakaitu tai ir saugotu, surenkit kokias akcijas geriau kad tie bmabaliniai uzsidirbtu tom prekem o ne nahalia gautu.

 12. Laurynas Jonauskas parašė:

  Dirbančiai daugiavaikei – surinktą paramą skirstys rajono socialiniai darbuotojai. Jie geriausiai žino padėtį, todėl mes tikrai nesikišim į jų sprendimus kam skirti paramą tikslingiausia.
  Norėčiau nuraminti, kad su politika šita akcija neturi nieko bendro, nebent tik tiek, kad akcijos globėjas yra jau iš aktyvios politikos pasitraukęs Prezidentas Valdas Adamkus. Akciją visoje Lietuvoje organizuoja „Neribotų galimybių fondas“ drauge su vietos jaunimu. Taip pat ir Mažeikiuose jaunimo organizacijos dirbs kartu siekdamos kilnaus tikslo.

 13. dirbanti daugiavaikė parašė:

  Kas atrinks šeimas kurioms teks šita parama? Ar dalins tiems kas parašys? Pikta žiūrėt, kai pats ARI pilna ta žodžio prasme visą mėnesį ir gauni minimumą, tada kruopščiai planuoji kaip užtekti mokesčiams ir vaikų poreikiams..o šalia , kaiminystėj ale socialiai remtina šeima gyvena, tėvai abu pastoviai su cigarėte dantyse, alaus po kelis kartus per diena parsineša, pasak jų dirbti tikrai neketina nes apsimoka nedirbt ir dar nemokamai maisto iš IKI parsitempia..tai siūlo vėliau papirkt pigiau…o kur visokios akcijos tai rūbų, tai maisto, tai dovanėlės vaikams..tiesa jų penki, o mano tik trys…ir mes abu dirbam ir tai tokių produktų neįperkam…žodžiu tokiai šeimai neaukočiau , nes jie išgali iš pašalpų nusipirkt…nesakau kad visos soceliai remtinos šeimos tokios, bet kai šalia turi tokį pavyzdį, tai aukot noras praeina greit…

 14. nu jo parašė:

  Paremkim tuo vargšus, o jiems atliks pinigų nuo pašalpų , galės nusipirkti daugiau bambalių ar cigarečių ir eilinę naktį aplinkiniams neduos miegoti.

 15. Špygą! parašė:

  Tegu aukoja rajono verslynykai, kurie skūras lupa ir mizerį moka, visokios liūčių klubo narės, pati asocialdemokratų partija…

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Aha tikrai kvepia ubagų seksu arba dar žydrųjų paradu.

 17. Miunchauzenas parašė:

  Moka minimalią algą ir dar prašo paremti kitų, ją gaunančius – begėdystės ir nuopuolio viršūnė. Žmogui reikia už darbą mokėti algą, o ne pašalpą. Lietuvoje socialdemokratų nėra kaip ir kitų – tik butaforija arba miražas. Akivaizdus regresas ir oligarchinio elito visagalybė ir nebaudžiamumas.

 18. Vardas (privalomas) parašė:

  tai jis nebe pas Rancą, pas socdemus???

 19. Ir vel parašė:

  Skurdo kulturos propagavimas ar socialdemokratiska viesuju rysiu akcija?

 20. Vardas (privalomas) parašė:

  Kvepia politika, o ypač socialdemokratais….

 21. Laurynas Jonauskas parašė:

  Labai dėkoju rajono laikraščiui ir naujienų portalui už šitos žinios sklaidą, be jūsų pagalbos būtume kaip be rankų.
  Rajono gyventojai norintys padėti sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams gali aukoti visas būtiniausias prekes – sąsiuvinius, rašiklius, pieštukus, flomasterius, liniuotes, dailės reikmenis ir t.t.. Kas išgali gali paaukoti kuprinę ar sportinę ekipuotę.
  Kaip sakoma labiausiai aukoja patys vargingiausi, todėl raginu nenusiskriausti ir nepulti pirkti mokyklinių prekių tiesiai iš prekybos centro – bus priimta viskas nepaisant ar tai pirkta iš Maximos, turgaus, ar užsilikę iš anksčiau.
  Kaip jau čia buvo parašyta, labai reikia savanorių pagalbos, kurie padėtų surinkti žmonių aukas. Kreipkitės nurodytais kontaktais arba tiesiog parašykite man į socialinė tinklapį Facebook. Kreiptis taip pat gali tie, kurie norėtų paremti jau dabar, nelaukdami renginio dienų, taip pat tiem, kuriems ir reikia šios akcijos pagalbos.

 22. x parašė:

  Tikai neaukosiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto