Mažeikiškiai liko ištikimi socialdemokratams

Rinkimų komisijoms, skaičiuojančioms balsus, darbo buvo iki paryčių. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių apygardos rinkėjų valia antrajame rinkimų ture susirungs daugiausiai rinkėjų balsų pelnęs „tvarkietis“ Kęstutis Bartkevičius ir socialdemokratė Laima Nagienė. Ir balsuodami už partijas mažeikiškiai liko ištikimi socialdemokratams – jiems atidavė daugiausiai balsų.
Rinkėjai turėjo didelį pasirinkimą kaip niekada. Mažeikių rinkimų apygardoje buvo keturiolika, Skuodo-Mažeikių apygardoje, kuriai priklauso didžioji dalis rajono kaimų, vienuolika kandidatų.
Mažeikiškiai kartu su visa tauta per šiuos rinkimus pademonstravo pilietiškumą, spręsdami, kam patikėti 4 metus valdyti šalį. Prie balsavimo urnų atėjo beveik 17,4 tūkstančio, arba 49,27 proc., apygardos rinkėjų.
Referendume dėl naujos elektrinės statybos net 70 proc. balsavusiųjų apygardos rinkėjų tarė „Ne“.

Abu lyderiai – Tarybos nariai

Mažeikių apygardoje Seimo nario mandato siekė keturi Savivaldybės tarybos nariai – net trys iš jų tapo balsavimo lyderiais. Labiausiai mažeikiškiai pasitikėjo „tvarkiečiu“ vicemeru  Kęstučiu Bartkevičiumi – jam atiteko 3075, arba 17,5 proc., rinkėjų balsų. Už „Sodros“ Mažeikių skyriaus direktorę balsavo 2597, arba 14, 87 proc., rinkėjų. Beveik 2300 balsų surinko „darbietis“ buvęs Seimo narys Romas Venclovas. Neblogai sekėsi ir save išsikėlusiai Tarybos narei Daivai Šideikienei – ji liko aštunta.
Ketvirta liko konservatorė Lina Rimkienė, penktas – save išsikėlęs socialdemokratas Stanislovas Giedraitis, šešta – Audronė Malūkienė  (politinė partija „Sąjunga Taip“), septinta – Aurelija Gurskienė („Drąsos kelias“ politinė partija).
Toliau rinkėjų balsai pasiskirstė taip: Apolinaras Stonkus, Virgilijus Eidimtas, Pranas Noreika, Vygantas Gross, Virginijus Sungaila ir Gintaras Beržanskis.
Skuodo-Mažeikių rinkimų apygardoje į antrąjį turą išėjo daugiausiai balsų surinkusi „darbietė“ buvusi Seimo narė Audronė Pitrėnienė ir konservatorius Gediminas Anužis. Į Seimą balotiravęsis mažeikiškis Antanas Naujokas liko septintas, sediškis Kęstutis Dvaržeckis – aštuntas.

Pirmauja tradicinės partijos

Balsuojant už partijų sąrašus, šiek tiek per tris tūkstančius balsų Mažeikių apygardoje surinko Socialdemokratų ir Darbo partijos. Trečia liko partija Tvarka ir teisingumas, ketvirta Tėvynės SąjungaLietuvos krikščionys demokratai. Penkių procentų rinkėjų balsų barjerą peržengė ir nauja politinė partija „Drąsos kelias“ bei Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis.
Skuodo-Mažeikių apygardoje rinkėjai daugiausiai balsų atidavė Darbo partijai, „tvarkiečiams“ ir socialdemokratams.
Lietuvoje į Seimą pateks septynios partijos, įveikusios 5 proc. balsavusių rinkėjų balsų barjerą: Darbo ir Socialdemokratų, Tėvynės sąjungaLietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis, „Drąsos kelias“, Tvarka ir teisingumas bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija.
Kaip pastebi politologai, Vilnius ir Kaunas balsavo už konservatorius, o dauguma provincijos – už „darbiečius“.

Džiaugėsi kandidatai ir jų komandos

Didžiųjų partijų komandos drauge laukė rezultatų. Vos pasibaigus rinkimams, „Santarvė“ aplankė kai kurias kandidatų susibūrimo vietas.
Socialdemokratai buvo nusiteikę gerai, jų kandidatė L. Nagienė patikino, kad ramiai priims bet kokią rinkėjų valią. Tačiau kolegos neslėpė įsitikinimo, kad politikė išeis į antrąjį rinkimų turą. Bendrapartietės atėjęs palaikyti Socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus pirmininkas meras Antanas Tenys pažymėjo, kad labai svarbu, koks bus Seimas.
„Gyventojai dažnai viską maišo. Dėl mažų atlyginimų, pensijų ir kitokių blogybių kaltina savivaldą, bet čia yra tik pusė darbo. Tai yra Seimo dalykai. Ir jei ten dirbs protingi žmonės, visiems gyventi bus geriau“, – savo nuomonę dėstė meras.
Džiaugsmingai nusiteikę buvo ir į restoraną susirinkę „tvarkiečiai“ – tarsi jau švęstų pergalę.
„Nematau tragedijos, jei neišrinks. Negalėjau atsakyti kolegoms, draugams, pažįstamiems, raginantiems kandidatuoti. Valgau valdišką duoną, o neinu į Seimą – būtų buvę neetiška“, – samprotavo vicemeras K. Bartkevičius.
Balsavimo rezultatais džiaugėsi ir „darbietis“ R. Venclovas su savo komanda. Esą žmonės balsuoja už ankstesnius jo, „seimūno“, darbus.
Pranas Noreika (Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą“), ne pirmą kartą bandantis patekti į Seimą, „Santarvei“ prisipažino, kad jeigu rinkimai bus jam nesėkmingi, jis pasitrauks iš politikos.
„Jeigu žmonėms mano paslaugų nereikia, tai ko eit?“ – į klausimą klausimu atsakė politikas. Ir pridūrė nenusimenąs dėl to, tik nenorėtų likti autsaideris.
Audronė Malūkienė, nors toliau nebekovos dėl Seimo nario mandato, bet nesigaili kandidatavusi, nes tai buvęs įdomus laikas – labai daug visko: naujos pažinties su Mažeikiais, mažeikiškiais, savęs išbandymo kitokiame amplua.
„Galima teigti, kad rinkėjai rinkosi partijas. Bet ar aš būčiau ėjusi su tais, kurie laimi? Ko gero, ne“, – svarstė pašnekovė.

Dauguma rinkosi partijas

Ne tik kandidatai pastebi, kad daugelis rinkėjų rinkosi partijas, o pagal jas ir kandidatus vienmandatėse apygardose. Esą kuo daugiau bus tos pačios partijos Seimo narių, tuo daugiau darbų jie galės nuveikti.
Tačiau rinkėjai įvairiai vertino tokį didelį kandidatų ir partijų (pastarųjų buvo aštuoniolika) pasirinkimą: vieniems per sunku apsispręsti, kiti, atvirkščiai, džiaugėsi, kad yra iš ko rinktis.
„Aš visada balsuoju už tą pačią partiją, jokių problemų nematau. Tik sunkiau buvo apsispręsti, kokį kandidatą pasirinkti“, – prisipažino mažeikiškis Albertas Antanavičius.
Birutė Janulienė pasidžiaugė, kad yra ir naujų partijų, esą tradicinės jau parodė, ką gali.
„Kandidatus renkuosi pagal partiją. Kad ir kiek žmogus patiktų, bet man svarbiausia, kokios partijos programą jis vykdys“, – dėstė argumentus moteris.

Pasiektas rekordinis aktyvumas

Mūsų rajone balsavimo teisę turėjo beveik 49 tūkstančiai rinkėjų. Iš jų šiek tiek per 35 tūkstančius priklausė Mažeikių, likusieji – Skuodo-Mažeikių rinkimų apygardai.
Jau septintą valandą ryto duris rajone atvėrė 38 rinkimų apylinkės. Balsavimas vyko iki aštuonių vakaro.
„Santarvė“ ir ryte, ir po pietų aplankė ne vieną rinkimų apylinkę. Jų komisijų nariai pastebėjo, kad mažeikiškiai aktyvūs nuo pat ryto. Anksčiau būdavo įprasta, kad rinkėjai „įsibėgėdavo“ po pietų.
Kai kur prie balsavimo kabinų nusidriekė eilės, teko pastatyti papildomų kabinų.
„Galbūt tokia spūstis dėl to, kad tenka ilgiau užtrukti, nes pildomi trys balsavimo biuleteniai“, – spėjo Sodų rinkimų apylinkės komisijos pirmininkė Irena Paliulienė.
„Neįtikėtinas rinkėjų aktyvumas. Nežinau, su kuo tai galima sieti. Anksčiau geriausiu atveju ateidavo tik trečdalis rinkėjų“, – rinkimų rezultatus tuoj po aštuonių vakaro „Santarvei“ komentavo apygardos komisijos pirmininko pavaduotojas Romualdas Milevičius.
Apytiksliais Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmadienio duomenimis, Mažeikių apygardoje balsavo 49,27 proc., arba 17,5 tūkstančio, rinkėjų, tuo tarpu Lietuvoje – 52,72 proc.
Aktyviai balsavo ir rajono kaimiškosios apylinkės, kiek pasyvesni, lyginant su rajono vidurkiu, buvo pikeliškiai, purvėniškiai, pievėniškiai, Kapėnų, Balėnų rinkėjai.

Mieste likę agitacijos plakatų

Šeštadienį 1 val. nakties įsigaliojo Seimo rinkimų ir referendumo dėl naujos atominės elektrinės agitacijos draudimas. Remiantis Seimo rinkimų įstatymu, agitacija, neatsižvelgiant į jos būdus, formas ir priemones, draudžiama likus 30 valandų iki rinkimų pradžios, o rinkimų dieną – iki balsavimo pabaigos.
„Santarvė“ rinkimų dieną pastebėjo, kad kai kur mieste – prie prekybos centro „Grūstė“, autobusų stotelėse ir kitur – buvo politinių partijų rinkimų agitacijos plakatų.
Tokių pranešimų gavo ir rinkimų komisijos.
Mažeikių apygardos rinkimų komisijos pirmininko pavaduotojas R. Milevičius pacitavo Seimo rinkimų įstatymą, kuris leidžia nuolatinę vaizdinę agitaciją, jeigu ji iškabinta likus ne mažiau nei 48 valandoms iki rinkimų pradžios. Tik rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiu jokių vaizdinių rinkimų agitacijos priemonių, išskyrus tas, kurias išleido Vyriausioji rinkimų komisija, negalėjo  būti balsavimo patalpoje ir 50 metrų atstumu aplink pastatą, kuriame ši įsikūrusi.

Situaciją tebesiaiškina

Per šiuos rinkimus kaip niekada daug buvo stebėtojų, kurie prižiūrėjo, ar viskas vyksta tvarkingai.  Vien Mažeikių apygardoje ir jos apylinkėse dirbo šimtas penki stebėtojai.
R. Milevičius pasidžiaugė, kad rinkimai vyko pakankamai tvarkingai, rinkimų dieną raštiškų nusiskundimų negauta.
„Buvo keli skambučiai, kad kažkur mėtosi rinkimų lankstinukai ar panašiai. Galbūt partijos nespėjo jų surinkti, bet nieko rimčiau“, – teigė pašnekovas.
Tačiau pirmadienį R. Milevičius  prisipažino girdėjęs, kad apylinkėse kai kurių nusiskundimų yra, bet ne tokių, kad reikėtų teisėtvarkos tyrimo. Komisijos pirmininko pavaduotojas teigė, kad per pirmadienį turėtų išsiaiškinti situaciją, nes apygardos komisijos skundai dar nepasiekė.
SkuodoMažeikių rinkimų apygardoje buvo užfiksuotas incidentas, kai moteris gavo pasiūlymą iš nepažįstamo vyro balsuoti už nurodytą partiją ir už tai vyriškis sumokėjo 10 litų už balsą, tačiau šis nusižengimas buvo ne Mažeikių rajone.

Stebėtojai – savotiški pagalbininkai

Vienos didžiausios Naftininkų rinkimų apylinkės komisijos pirmininkė Rūta Končiutė  pasidžiaugė, kad per šiuos rinkimus kaip niekada daug  stebėtojų. Juos ji pavadino savotiškais pagalbininkais. Be to, ir įtariems rinkėjams ramiau, gal mažiau būsią kalbų apie balsų klastojimą.
Panašiai kalbėjo ir Tirkšlių apylinkės komisijos pirmininkė Diana Rusienė.
„Gerai, kad turime pagalbininkų. Tuo labiau kad dėl lėšų trūkumo ar dėl kitų priežasčių, bet per šiuos rinkimus komisijoje dirba mažiau žmonių negu anksčiau“, – pastebėjo pašnekovė.

Numatytas pakartotinis balsavimas

Kaip numato Seimo rinkimų įstatymas, daugiamandatėje rinkimų apygardoje rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu juose dalyvavo daugiau kaip vienas ketvirtadalis visų rinkėjų. Partijos kandidatų sąrašas gali gauti Seimo narių mandatų tik tuomet, jei už jį balsavo ne mažiau kaip 5 procentai rinkimuose dalyvavusių rinkėjų. Jungtinis kandidatų sąrašas gali gauti Seimo narių mandatų (dalyvauja skirstant mandatus) tik tuomet, jeigu už jį balsavo ne mažiau kaip 7 procentai rinkimuose dalyvavusių rinkėjų.
Vienmandatėje rinkimų apygardoje išrinktu laikomas kandidatas, jeigu rinkimuose dalyvavo ne mažiau kaip 40 procentų į tos rinkimų apygardos rinkėjų sąrašus įrašytų rinkėjų ir tas kandidatas gavo daugiau kaip pusę rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų. Jeigu rinkimuose dalyvavo mažiau kaip 40 procentų tokių rinkėjų, išrinktu laikomas tas kandidatas, kuris gavo daugiausiai, bet ne mažiau kaip vieną penktadalį visų į tos rinkimų apygardos rinkėjų sąrašus įrašytų rinkėjų balsų.
Jeigu rinkimuose dalyvavo daugiau kaip du kandidatai ir Seimo narys nebuvo išrinktas, po dviejų savaičių nuo rinkimų dienos rengiamas pakartotinis balsavimas. Jame dalyvauja du kandidatai, gavę daugiausiai balsų. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, pakartotinis balsavimas gali būti surengtas spalio 28 d.

Balsavimo rezultatai Mažeikių apygardoje

Duomenys iš vrk.lt svetainės


Balsavimo rezultatai Skuodo-Mažeikių apygardoje

Duomenys iš vrk.lt svetainės

47 Atsakymai į “Mažeikiškiai liko ištikimi socialdemokratams”

 1. Pritariu parašė:

  Kėdainių kniaziaus šaika jau seniai turėjo būti išvaikyta kaip nusikalstama grupuotė su visomis nusikaltimų (net ir prieš valstybę!) apraiskomis, o bolševikų partija, pervardinta į socialdimokratus uždrausta.

 2. Bugeniškis parašė:

  Po šimts Degutienių, rinkimų rezultatai suklastoti – tai jau darosi akivaizdu. Konciervų favoritas Uspaskich gali ir netapti Lietuvos valdovu ir ačiū Dievui – Herr Gott!

 3. Kaimynas is kito rajono. parašė:

  Saunuoliai mazeikiskiai-puikiai zino uz ka reikia balsuoti

 4. nesamoningas pavadinimas parašė:

  nu kur liko istikimi socialdemokratams? juk pirmauja tvarkos ir teisingumo atstovas. nagiene antroj vietoj, ir panasu, kad neisirekaus i Seima. ir pritariu Laimutes komentarui – konservatoriai Mazeikiuose turi gera ateiti su tokiais kandidatais.

 5. jurgis parašė:

  ir vėl raudona aušra nušvietė Mažeikių padangę…pripratome.
  O rimaširvinskienė pabėgs į darbiečių pusę, jei tik dar nėra buvusi…

 6. to abiems rinkejams parašė:

  Juokdariai jūs :)) Nėra ko jai pavydėt :)) Susireikšminus sultinga moterėlė ir tiek :)) Manau, kad per savivaldos rinkimus, turėtų laimėt. Aišku, keistokai atrodo nemokamos teisinės paslaugos, nes „nemokamas sūris tik pelėkautuose, o ir tai antrai pelei“.
  p.s. gaila, kad neišsirinko Mažeikiai Malūkienės :((

 7. Laimute parašė:

  socialdemokratu valdzia braska per visas siules, ir jie tai puikiai zino ir bijo. o Lina Rimkiene turejo nugaleti. jei ne per siuos rinkimus, tai per kitus. Sekmes jai :)

 8. abiem rinkėjams parašė:

  Matyt dar ilgai Mažeikiuose klestės sena nomenklatūra, kol tokie komentatoriai bus prisirišę prie jos. Taip rašyti galima tik iš pavydo, kurio pas mus matyt dar daug. Jei kelio į valdžią neatversime jauniems žmonėms, pasiryžusiems išardyti senus klanus, tol Mažeikiai bus pilki ir tušti. Vienintelis kandidatas išdrįsęs atverti Mažeikių žaizdas ir jas gydi buvo Lina Rimkienė. Ji ir jauna, ir graži, ir ryžtinga, ir nuoširdi. Deja Mažeikiai pasirinko tolesnį merdėjimą. Gaila, kad taip netikima jaunais žmonėmis…

 9. Konservatorius to rinkejas ir rinkejui parašė:

  DUSKIT PAVIDOLIAI :)))

 10. mazeikiu kandidatui parašė:

  Pirmas darbas seime – sutvarkykit viena karta rinkimu apygardas , kas bendro tarp laizuvos ir skuodo. Laikas padaryti kad mazeikiu rajono ir mazeikiu miesto zmones ir rinktusi mazeikiu rajono atstova.

 11. Rinkėjui parašė:

  Nežinau, kuo taip jums neįtiko Rimkienės išvaizda, bet būdo bruožus gan taikliai apibūdinote :).

 12. Rinkėjas parašė:

  Akivaizdu, kad mūsų rajone konservatoriai pralaimėjo, ko ir reikėjo tikėtis. Turint kandidatę, kurią užvaldžiusi didybės manija ir akivaizdūs narcisizmo požymiai, tikėtis laimėti- daugiau nei naivu. Tiek balsų ši ponia surinko tik todėl, kad rinkėjai, balsavę už ją, balsavo už TS-LKD partiją. Kanditatas-asmenybė nebuvo svarbu. Palyginus su 2008m. rinkimais į Seimą, kai nuo TS-LKD kandidatavo R. Gricius, L. Rimkienė surinko ženkliai mažiau rinkėjų balsų. Nepadėjo nei reklama, kurios buvo ryškiai per daug ir, nuo kurios, bent man, jau suko skrandį. Nors kandidato veidas būtų gražus, tai dar nieko, o dabar…Čia net fotoshopas buvo bejėgis. Jau geriau tuos pinigus, kuriuos išleido reklamai, TS-LKD būtų paaukojusi labdarai, arba tuos pinigus skyrusi nusavintų pensijų grąžinimui. Arba kandidatė tuos pinigus galėjo skirti sau pasigrąžinti, bent būtų buvusi šiokia tokia nauda, o dabar mūsų visų mokesčių mokėtojų pinigai, nes partijos finansuojamos iš mūsų mokesčių, nuėjo vėjais.

 13. JANINA parašė:

  taigi Mažeikių rinkėjai tvarkingai atrūšiavo kandidatus į seimą.pasirodo skundų rašytojai Beržanskis,Sungaila,Šideikienė buvo gražiai išrikiuoti iš sąrašo galo nuo gautų rinkėjų balsų..vis dėl to rinkėjai nori rinktis iš dirbančių kandidatų,o ne rašinėlių rašytojų

 14. Algirdas parašė:

  Aš balsavau už Paleckio partiją. Manau. kad Jie laimės rinkimus.

 15. rupestėlis parašė:

  Reitinguokite mokytoją R. Širvinskienę iš socdemų Nr.69, bent turėsime iš rajono aktyvų, veiklų žmogų. Ji sugebėtų išjudinti visą seimą.

 16. Miunchauzenas iš Bugenių parašė:

  Manyčiau, kad rinkėjai turėtų pašiurpti po šiandieninės „Įžvalgų“ laidos per LTV, ypač varguoliai, balsuojantys už raudonuosius milijonierius. Kubilius visą kadenciją nuoširdžiai dirbo Uspaskio naudai.

 17. Auksinis kardas parašė:

  ina: kandidato pavardė ne VenSlovas, o VenClovas, nors ko iš tavęs norėti, jei net savo vardą iš mažosios raidės rašai;
  Dina: be reikalo džiaugiesi, kad verslininkas atėjo į valdžią, kiekvienas verslininkas siekia kuo didesnį pelną sukrauti sau ir savo šeimai, mokedamas kuo mažesnius atlyginimus savo darbuotojams ir mokesčius Lietuvai. Sveiki atvykę į UAB „Krekenavos Lietuva“

 18. ina parašė:

  Venslovas i Seima labai norejo, bet aciu Dievui, zmones nebenorejo antra karta ant to paties greblio lipti! As ne pries Darbo partija, bet ju kandidatas man pasitikejimo nekelia. Kai Seime buvo, jo nei girdeti, nei matyti nebuvo. O dar kai pas Muntiana perbego, isvis nebepasitikiu juo. O ko verta vien jo anekdotiska fraze, kai jo paklause, kodel vel grizo i Darbo partija:- ,,Juk ir pauksciai rudeni isskrenda, o pavasari sugrizta…,,Taigi, sedek savo Roventoje, ponas Venslovai!

 19. Klausimas parašė:

  O ką Muravjovo miesto gyventojai gali rinkti? Tik raudonuosius nuo Volgos

 20. 15 parašė:

  Konservatoriu kandidatas labai nekoks. Gaila, kad Mažeikiuose konservatoriai negaus mandato.

 21. Jonas parašė:

  Nereikėtų , kai kuriems komentatoriams džiaugis menama darbiečių pergale.Venslovas nelaimėjo, atrodo, kad jam nelabai tesinorėjo į tą Seimą.Viktoras premjero ar ministro postus matys, kaip savo ausis.Ape tai Prezidentė nedviprasmiškai užsiminė.Mažeikiečiai nors pavėluotai nusiplovė dėmę, nebeišrinko su KGB bendradarbiavusio platforininko.Jaunai konservarorei L. Rimlienei sunku buvo tikėtis sėkmės tokiame tokiame mieste, kur žmonės baluoja už platformininkus.Rimkienei būtina laimėti vietinių konservatorių stovykloje, gerai pasirodyti savivaldoje.Ateityje bus galima jai tikėtis sėkmės kituose rinkimuoe.Būtina dirbti visuomenės labui , o ne skundus rašinėti.Rašinėtoja juk liko toli už borto …

 22. VASIA parašė:

  Na zemaiciai jus ir kieti isirinkot darbiecius ir komunistus………isvaziuosiu is cia,nes bloga daros.

 23. buvusi klasiokė parašė:

  Sveikinu, Audrone,o labiausiai sėkmės tolesnėje kovoje. Tau, kaip pedagogei, nesvetimos ir puikiai žinomos mūsų, švietimiečių, problemos ir pedagogo ,,statusas“ šiandienos kontekste.

 24. pirmiau parašė:

  pirmiau pasidomėkit, kaip tie konkursai organizuojami :)

 25. Vardas (privalomas) parašė:

  Labiausiai nepasiitikiu pilkuoju generolu K. Bartkevičium. Kas pasiduomės kaip laimimi konkursai? Kaip „sunyksta rajone esantys parkai ir skverai?

 26. Komentatorius parašė:

  50 metų buvom prie ruso ne savo noru, dabar būsime prie ruso keturis metus savo noru.

 27. 1500lt minimumas parašė:

  :D
  Koks minimumas Upspapskixo turimose imonese? Itariu kokie 2000lt :D

 28. Joko parašė:

  Dinai. Išsirinkot ka norėjot.Taip jums ir reikia.

 29. To Dina parašė:

  Nuosirdziai linkiu tau gaut dovanu ekonomikos pradziamokslio knyga,dar geriau butu paciai nusipirkt.

 30. Dina parašė:

  SVEIKINU DARBO PARTIJA ir dziaugiuosi, kad pagaliau verslininkas, o ne muzikantas ar sokejas bus prie valdzios. AS TIKIUOSI, kad padetis LT pasikeis i geraja puse. Kiek jau zmoniu pabego i uzsieni gyventi (tuo paciu ir as); neabejuoju, kad dauguma mielai gristu jeigu geros gyvenimo salygos butu sudarytos tevyneje. VIKTORAI, jeigu Jums teks skaityti mano zinute, linkiu Jums stiprybes ir sveikatos!!! mes uz jus, tik vienas prasymas – pagalvokite apie mus, juk taip norisi didziuotis savo salim!!!!! SEKMES!!!!

 31. Joko parašė:

  Suprantu, kad nelabai yra iš ko rinktis, bet už S. Giedraiti 1400, atsipeikėkit žmonės.

 32. Joko parašė:

  Gaila. Prarasti dar 4metai.

 33. XXX parašė:

  „Ne tik konservai, bet ir konservatoriai pūna. Baigiasi galiojimas laikas“,

 34. Den parašė:

  To ! , Reiskia dauguma lietuviu debilu o kiti protingi , nuleiskit gaza konservai , jus pralaimejot , xe xe

 35. ! parašė:

  Tik debilas galėjo balsuoti už darbo partiją.

 36. DP parašė:

  Tas (nesvarbu) is nuleistu konservatoriu , kuriems sunku pripazint pralaimejima , nes jie miega ir ir mato kaip kovoja su rusija o cia laimejo rusas , dziaugios , kad pagaliau zmones pradejo mastyt ir tas referendumas , cia tevynes tevu provalas ! ;-)

 37. gerai parašė:

  savotiškai džiaugiuosi, kad neišrinko Šideikienės. Kas būtų vietinius valdininkus beauklėjęs.

 38. albina parašė:

  linkiu visiems balsuoti uz bartkeviciu

 39. nors tiek gerai parašė:

  kad seno bolševiko antrąkart neišrinkom…

 40. Vardas (privalomas) parašė:

  Labai ačiū už pastebėjimą ir kad skaitote „Santarvę“. Ach ta rinkimų įtampa… Atsiprašome Gedimino
  Anužio.
  Autorė.

 41. Taigi parašė:

  „socialdemokratas Gediminas Anužis “ atsipeikėkit ir atsiprašykit Gediminas Anužis TS-LKD -pastaba žurnalistams

 42. Gintas parašė:

  siek tiek nuliudino kad Mazeikiuose dar yra balsuojanciu uz viska sugriovusius koncervatorius, o juk tikejaus kad jie neperzengs 5% ribos , bet atrodo ir vel gales bent jau dalinai is musu tyciotis

 43. Nesvarbu parašė:

  O Santarve saunuoliai, dirba issijuose. Didieji internetiniai portalai visa nakti skelbia naujienas apie rinkimus, bet nesitikejau, kad ir rajoninis laikrastis sugebes daryti ta pati. Net nustebau atsidares puslapi.

 44. Nesvarbu parašė:

  Tiesa, del atomines referendumo velgi, zmones turbut nepastebejo keisto „atsitiktinumo“. Referendumo iniciatoriai – buvusios opozicines partijos. Nors vyriausybe ir valdantieji nepritare referendumui ir prase palaukti iki 2014 metu, kai jau bus zinomi tikslus skaiciai, tikslios pingu sumos, galutinai aisku kokios valstybes ir kokiomis dalimi dalyvaus. Ar ju kas klause ? Ne. O po to debatuose ko tos pacios opozicines partijos klausinejo ? Ogi atspejote – tiksliu skaiciu, tiksliu sanaudu ir viso kito tikslaus, ko ju ir buvo prasyta palaukti. O zmones isgirde, kad nieko visiskai tikslaus negali buti pasakyta, balsavo pries atone, na isskyrus pacius visaginiecius ir Ignalinos gyventojus. Visai graziai suzaista. Del svarumo, jau kitas klausimas. Tiesa, patys socdemai pamirso, kaip jie budami valdzioje patys agitavo uz atomine elektrine. Bet tai buvo seniai, rinkeju atmintis juk trumpa. Jie nepamena uzpaskio slapstymosi nuo teisesaugos, tai ka jie cia atsimins LEO afera…

 45. Nesvarbu parašė:

  Plakatai gali kabeti, jei jie pakabinti daugiau nei 48 val pries rinkimus, cia normalu ir teiseta. Kas nenormalu, kad galima sulaukti agitavimo ir zinuciu net siuo metu.

 46. Vardas (privalomas) parašė:

  Plakatas prie Grustes ir toliau ragina balsuoti uz kregztutininkus.

 47. Vardas (privalomas) parašė:

  Mažeikiškiams pateiktas suklastotas vienmandatininkų biuletenis. P.Noreika priskirtas socialdemokratų partrijai. Tokiai pat aukščiau stovinti Nag(ai)na :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto