Mažeikiškiai neprilygo čempionams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienio vakarą vykusiame Lietuvos krepšinio lygos mače mažeikiškiai krepšininkai nusileido praėjusio sezono LKL nugalėtojui Kauno „Žalgiriui“.

Nutolo antroje rungtynių dalyje

Rungtynės su grėsmingu varžovu (šiose rungtynėse dviem pagrindinio penketo žaidėjams buvo leista pailsėti) mažeikiškiams prasidėjo neblogai: po pirmojo kėlinio jie atsiliko tik keturių taškų skirtumu – 18:22, antrajame kėlinyje skirtumą pavyko sumažinti iki minimumo. Toks vieno taško skirtumas tęsėsi kelias minutes, nei vienai, nei kitai komandai toje atkarpoje nepavyko pelnyti taškų. Tik kėlinio pabaigoje kauniečiai spurtavo ir jų persvara iki ilgosios pertraukos pasiekė devynis taškus.
Antroje rungtynių dalyje aikštelėje jau dominavo šeimininkai – trečiajame kėlinyje jie savo persvarą padidino iki penkiolikos, ketvirtajame ji vis didėjo ir galutinis rungtynių rezultatas – 76:52  „Žalgirio“ naudai.
Mūsų ekipai 12 taškų įmetė Darius Tarvydas, po dešimt pelnė Arvydas Gydra ir Raimundas Danys.

Sužaidė pagal galimybes

„Varžovai buvo galingi, jiems paprasčiausiai nepavyko geras startas. Tuo tarpu mes, kol buvo energijos ir jėgų, dar garbingai jiems priešinomės, tačiau trumpas keitimų suolelis padarė savo – nebespėjome paskui „šviežius“ varžovus, pasipylė klaidos, netaiklūs metimai. Manau, kad pasirodėme pagal savo galimybes“, – ekipos žaidimą pakomentavo nuo suolelio jį stebėjęs traumą besigydantis ekipos žaidėjas Raimondas Petrauskas.
Šį šeštadienį mažeikiškiai, kurie patyrė jau 25 pralaimėjimą, namuose žais su turnyrinės lentelės kaimynu, tris pergales turinčiu Kėdainių „Nevėžiu“. Pasak krepšininko, šeštadienį komanda žūtbūt sieks pergalės, tikimasi, jog dvejų rungtynių pakako, kad komandoje aklimatizuotųsi du šiomis dienomis prisijungę žaidėjai.
„Kitą savaitę vėl vyksiu į Kauną, kur pakartotinai bus atliekamas magnetinis rezonansas ir patikrinta įplyšusios Achilo sausgyslės būklė. Po medikų rekomendacijų ir spręsime apie tolesnį gydymą“, – apie savo perspektyvą kalbėjo traumą patyręs Raimondas.

3 Atsakymai į “Mažeikiškiai neprilygo čempionams”