Mažeikiškiai pasipuošė vicečempionų medaliais

Arnoldui Domeikai antrąją varžybų dieną sėkmingai pasirodyti sukliudė nuovargis. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Antrus metus iš eilės Baltijos šalių stalo teniso komandinėse pirmenybėse Taline, kuriose jėgas išmėgino Lietuvos, Latvijos ir dvi Estijos rinktinės, mūsų šalies garbę gynė du Mažeikių stalo teniso klubo „Vijurkas“ sportininkai, o vyrų rinktinės treneris buvo mažeikiškis stalo teniso specialistas Raimondas Jackevičius.

Nusileido estams

Pernai Latvijoje vykusio turnyro metu šalies moterų rinktinei atstovavusi mažeikiškė Ramunė Armonaitė tapo čempione, o su vyrų rinktine žaidęs Arnoldas Domeika pasidabino sidabro medaliu. Šiais metais Taline Mažeikiams atstovavo tik vyrai – A. Domeika ir Marius Bučys.
Lietuvos vyrų rinktinė rezultatu 3:1 palaužė latvius, 3:0 įveikė Estijos antrąją komandą ir po atkaklios kovos 2:3 nusileido Estijos pirmajai ekipai. Lietuvos vyrų rinktinė, kaip ir moterys, tapo Baltijos šalių vicečempionais.

Išvyko į Daniją

Treneris R. Jackevičius, pasakodamas apie varžybas, sakė, kad sėkmingu žaidimu vėl nudžiugino Arnoldas – komandinėse varžybose jis nepralaimėjo nė vieno susitikimo ir net įveikė antrus metus iš eilės Baltijos šalių asmeninių varžybų nugalėtoju tampantį A. Smirnovą iš Estijos. Tačiau antrąją dieną, kai vyko asmeninės varžybos, nuovargis pakišo koją – Arnoldas pasidalijo 9–12, o Marius – 5–8 vietomis.
Mažeikiškis treneris kartu su keturiais mūsų šalies sportininkais išvyko į Daniją, kur savaitgalį vyks Europos stalo teniso asmeninis čempionatas. Šiose pirmenybėse mažeikiškių nebus, tačiau treneris tikisi, kad jie atstovaus Lietuvai mėnesio pabaigoje Belgijoje vyksiančiose Europos vyrų Standart diviziono kvalifikacinėse varžybose, kur mūsų šalies rinktinė susitiks su penkiomis kitų šalių rinktinėmis.