Mažeikiškiai pasiryžę auklėti neatsakingus vairuotojus

Nuotrauka skaitytojo

„Santarvė“ sulaukė mažeikiškio nuotraukų ir vaizdo įrašų apie situaciją prie M. Daukšos gatvės 44, 46 namų. Jų autoriai piktinasi, kad netvarkingi vairuotojai savo automobilius pastatė ant šaligatvių ir trikdo gatvės eismą bei skubią „greitosios“ ar kitų tarnybų pagalbą. Kai nelaimės atveju svarbi kiekviena minutė, vairuotojams kiemuose tenka užtrukti dėl užblokuotų įvažiavimų ir išvažiavimų.
„Policijos kiekviename kieme nepastatysi. Galbūt netvarką padėtų sumažinti kelio ženklai arba užbrėžta geltonoji juosta? Jeigu taip, nuo ko gyventojams reikėtų pradėti?“ – klausia į redakciją kreipęsis vyras.

„Santarvė“ nuotraukas ir vaizdo įrašą persiuntė Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriui. Sulaukėme Savivaldybės Saugaus eismo komisijos atsakymo: 

„Šiuo atveju gyventojai turėtų parengti eismo organizavimo schemą (reikalingas 50 proc. +1 gyventojo sutikimas) ir ją suderinti su Mažeikių rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija. Asmenų prašymas kartu su schema Savivaldybei gali būti siunčiamas paštu, adresu: Laisvės g. 8, LT-89223, Mažeikiai, elektroniniu parašu pasirašytais laiškais [email protected], arba pateikiamas asmeniškai Mažeikių rajono savivaldybės administracijos priimamajame Laižuvos g. 3, Mažeikiai (I aukštas). 15 Atsakymų į “Mažeikiškiai pasiryžę auklėti neatsakingus vairuotojus”

 1. Nesvarbu parašė:

  Susitvarkyti kiemą ir sužymėti stovėjimo vietas ir auto numerius ant asfalto ar bordiūrų. kad nestatytų svetimi.

 2. Darius parašė:

  Su dviračiu važineti po Mažeikius irgi nekas. Stulpai arba stoteles vidury taku. Viaduką per geležinkelį pastate bet liftai iki šiol neveikia. Visi per begius dviračius neša rankom

 3. Anonimas parašė:

  Bausti pirmieji ..tai gal savivaldybė galėtu pasirūpinti ir įrengti kiemuose aikšteles mašinoms statyti .Gal ur su gyventojų pagalba..prisidėtu gal ir patys gyventojai…smėlio dėžės kiemuose jau apaugę žolėmis ir tarnauha augintiniams kaip tuoletu…jas panaikinus tilptu automobiliai

 4. Zenius parašė:

  Senu perdilu ir bebru miestas.

 5. Vaida parašė:

  Kiemas neturi automobilių statymo aikštelės, duobė ant duobės net ir pravažiuoti norint reikia lipti ant bordiūrų. Nėra iniciatyvių žmonių, kurie imtųsi aikštelės tvarkymo klausimų, o ir gyventojų dauguma-pensininkai, kuriems nieko nereikia, juo labiau investuoti į aikštelę.

  1. Vaidai parašė:

   O kodėl manote, kad mašinų neturintys pensininkai turėtų rūpintis jūsų patogumu ir dar už tai sumokėti?

  2. parašė:

   Tai gal Jūs pradėkite.Bendraminčių atsiras.

 6. Mazeikietis parašė:

  Surasti laisvą vietą automobiliui Žemaitijos 29 kieme, yra tas pats kas momentinę loteriją laimėti. Jei spėji gryžti iki tol, kol kiti iš gretimu namų nepasistato savo automobiliu, tai galima vertinti kaip sėkmę…

  1. parašė:

   29 gyventojai turėtų būti vieningi ir padaryti taip,kad svetimi į savo auto lįstų per bagažines.

 7. Anonimas parašė:

  Surasti laisvą vietą automobiliui Žemaitijos 29 kieme, yra tas pats kas momentinę loteriją laimėti. Jei spėji gryžti iki tol, kol kiti iš gretimu namų nepasistato savo automobiliu, tai galima vertinti kaip sėkmę…

 8. nu taip parašė:

  Tai kad kai kurie, turėdami po tris mašinas, kiemą laiko kaip savo asmeninį garažą ir užgriozdina visą aikštelę.. Arba ten gyvenantys perekūpai susiveža savo parduodamas mašinas. Sodų 20, 22.

 9. Anonimas parašė:

  Anksčiau per kiemus retkarčiais pravažiuodavo savivaldybės pareigūnai, kurie bausdavo netvarkingus vairuotojus, užtveriančius laisvus pravažiavimus į daugiabučių kiemus, statančius automobilius ant šaligatvių ir žaliųjų vejų. Dabar jų nebematau, todėl į kiemus patekti vis sudėtingiau ir sudėtingiau. Pvz. į Ventos 83, 85, 87 namų kiemus reikia važiuoti tik šaligatviu. Įdomu tai, kad ir greitoji pagalba ar policijos automobilis taip į kiemus atvyksta irgi.

 10. parašė:

  O ką daryti su tais,kurie mašinas stato svetimuose kiemuose? Vėliau parvažiavus namo gyventojams nebelieka vietos kur pasistatyti mašiną.

  1. Apolinaras parašė:

   Prie daugiabučių kaip ir nėra nuosavų aikštelių. Neteļpa, reikia statyti viešoje aikštelėje.

 11. Anonimas parašė:

  Kiema tvarkyt reik, o ne mašinas kaltint

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto