Mažeikiškiai pedagogai mitinge nedalyvaus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiandien prie Švietimo ir mokslo ministerijos Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) planuoja surengti mitingą.

Priklauso kitoms profsąjungoms

Mažeikiškiai švietimo darbuotojai jame nedalyvaus, kadangi jie priklauso jų interesus ginančiai  Lietuvos švietimo įstaigų profesinei sąjungai (LŠĮPS), kuri šiuo metu su Švietimo ir mokslo ministerija tęsia derybas.
LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas planuoja, kad šiandien į sostinę turėtų susirinkti iki pusės tūkstančio pedagogų iš visos šalies.
LŠĮPS Mažeikių rajono vadovė Judyta Čejauskienė stebisi tokiais savo kolegos veiksmais ir abejoja, ar tiek pedagogų ir iš kur jie susirinks.

Vyksta derybos

Šiandien mitinguoti susirinkę mokytojai reikalaus atkurti mokinio krepšelį, ikimokyklinio ugdymo pedagogų algas prilyginti mokytojų, didinti bazinę mėnesinę algą, sudaryti kolektyvinę sutartį ir kt.
„Dėl visų šių dalykų mūsų profsąjungų atstovai su ministerija šiuo metu derasi. O kol vyksta derybos, pagal šalies įstatymus, negalimos jokios kitos akcijos. Tai būtų neteisėta. Man keista Navicko pozicija: jis pats būna šių derybų metu, linguoja galvą, pats nieko nesiūlo, o paskui organizuoja mitingus“, – kolegos elgesiu stebisi J. Čejauskienė.
Jos teigimu, jei LŠĮPS su ministerija nesusitars dėl savo keliamų reikalavimų, tada jie tikrai mitinguos.

2 Atsakymai į “Mažeikiškiai pedagogai mitinge nedalyvaus”

  1. ginte parašė:

    Kaip Mažeikių pedagogai, kas galėtu paneigti, „turėdami vergo sindromą“ , gali mokyti , ugdyti demokratiškumą mūsų jaunimui. O gal čia mažeikiškių profsąjungų vadovai ar patys pedagogai gyvena geriau ir algas daug didesnes gauna nei visos Lietuvos pedagogai?

  2. Zoja parašė:

    va ir susirinko!!! kaip jums ten krūmuose sėdėt nešalta?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto