Mažeikiškiai piktinasi tilto priežiūra, seniūnija pataria būti atsargesniems

Autorės nuotr.

Atšalus orams ir prisnigus, redakcija sulaukė mažeikiškių, nepatenkintų dėl prastai prižiūrimo ir valomo pėsčiųjų tilto per geležinkelį, skambučių. Skundžiamasi ir dėl nuolat gendančių šio tilto liftų.
Už pėsčiųjų tilto ir jo liftų priežiūrą atsakingi žmonės teigia, kad tiltas valomas ir barstomas pagal galimybes, atsižvelgiant į oro sąlygas, o liftai, jei ir neveikia, tai tik trumpam.
Mažeikiškiai prašomi būti atsargūs ir tinkamai elgtis su pėsčiųjų tilto liftais.

Visiems neįtiksi

Mažeikiškiai, kurie kreipėsi į redakciją, skundžiasi, kad prisnigus tiltas yra ne tik nevalomas, bet ir nebarstomas smėliu ar druskos mišiniu, kad laiptai ir perėjimo danga būtų mažiau slidūs. Jie bijo, kad naudodamiesi tiltu gali nugriūti ir susižaloti. Tai veikiantys, tai neveikiantys liftai daro šią problemą dar aktualesnę pėstiesiems.
Pėsčiųjų tilto per geležinkelį priežiūra yra patikėta Mažeikių seniūnijai. Miesto seniūnas Šarūnas Armonas „Santarvei“ sakė: tiltą stengiamasi nuvalyti, vos tik pasibaigus snygiui.

Autorės nuotr.

„Sninga ir valome. Kaip ir miestas per porą valandų nuo snigimo pabaigos turi būti nuvalytas, taip ir čia. Taip pat ir barstome, kad būtų mažiau slidu. Ir barstymas ne visiems patinka, nes, šiek tiek atšilus, iš druskos ir smėlio pasidaro „pliurė“, kuri kenkia batams. Kiti pyksta, kad per mažai barstome. Visiems neįtiksi“, – kalbėjo Mažeikių seniūnas.
Pasak Š. Armono, jei reikia, kastuvais kasamas sniegas, pėsčiųjų tiltas yra valomas ir šepečiais.

Turėtų būti atsargesni

Seniūnas kalbėjo: tilto paviršius yra grublėtas, todėl jis neretai apledėja.
„Blogiausia yra, kai dieną esant aukštesnei temperatūrai viskas aptirpsta, o vakarop pašąla ir pasninga. Tuomet paviršius pasidengia ledu, net druska nebepadeda. Druska veiksmingiausia yra tada, kai lauko temperatūra nukrinta ne daugiau kaip iki minus penkių laipsnių šalčio. Jei minusinė temperatūra didesnė, druska ledo nebetirpina. Tokiais atvejais reikia patiems būti atsargesniems, pasirinkti tinkamą avalynę, nevaikščioti rankas susikišus į kišenes“, – patarė Š. Armonas.
Mažeikių seniūnijai tenka prižiūrėti ir naująjį pėsčiųjų tiltą Algirdo gatvėje. Tačiau kol kas ši priežiūra esanti minimali, kadangi objektas dar neatiduotas vertinti Valstybinei statybos inspekcijai.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Mažeikiškiai piktinasi tilto priežiūra, seniūnija pataria būti atsargesniems”

 1. Anonimas parašė:

  Galvoja,kad pigiau civilinius ieškinius sumokėti.Dabar naujo tilto per geležinkelį pesčiųjų perėjų laiptinėse nepadarė nuolydžio,laikosi pelkės,drėgmė.Laukite ieškinių.

 2. klausimas parašė:

  Tai dabar del visu problemu reik i Santarve kreiptis?

 3. Aleksandras parašė:

  Projektuoja naujas perejas bet neirengia sildomu grindu mano kad sutaupys, manau dabar daugiau lesu ismetama veltui del prieziuros ,o dar gydimas zmoniu po traumu nedarbingumo pazymos ir tt..

 4. to gerb.Seniūnui parašė:

  Šilumos daugiau -4, nei -5, o šaltis (arba minusinė temp.) -5 didesnis už -4. Seniūnas gerai pakomentavo, Santarvė gerai parašė. Linkime įsiskaityti neskubant.

 5. grėblis parašė:

  Jo, tie rašeivos nei knygų skaito, nei gatve vaikščioja. Sėdi ir klavišus maigo, debilizme pirmyn į praeitį.

 6. to gerb.Seniūnui parašė:

  tai -5, daugiau ar mažiau už -4, didesnis ar mažesnis šaltis -5 ar -4? rašeivos, sėdėkit prie knygų, mokykitės,- kompas visai iš proto išves

 7. Gerb. Seniūnui parašė:

  Daugiau kaip minus 5 laipsniai yra: -4, -3, -2, -1, 0, 1, 2 ,3 ir t.t. O mažiau kaip minus 5 yra -6, -7, ir t.t.

  1. Anonimas parašė:

   sėskis, du…

   -5 > -4

 8. Pėstysis parašė:

  Vaikštant tiltu,lipant laiptais reikia laikytis saugumo.Net nuotraukose matosi visur sumontuoti turėklai ,tad pasinaudokite jais ir problemų neturėtų kilti.O žiema primena,kad komfortas yra suprastėjęs ir nuo realybės niekur nepabėgsi.Aišku gaila,jog tilto paviršiai ,kuriais judama pėsčiųjų nėra šildomi elektra.Tada visi spraigytų kaip vasarą.
  .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto