Mažeikiškiai raginami pagerbti teroro išpuolių aukas

Prie Prancūzijos ambasados Vilniuje – galybės žvakučių. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmadienį, 13 val. (12 val. Paryžiaus laiku), vyriausybės sprendimu Lietuvoje skelbiama tylos minutė teroro išpuolių aukoms pagerbti.

Vyriausybė griežtai smerkia teroro aktus ir kviečia solidarizuotis su Prancūzija šią sunkią valandą.
Rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir mažeikiškius ragina nelikti abejingais ir taip pat prisijungti prie aukų pagerbimo.
Kaip praneša ELTA, per virtinę kruvinų atakų, kurių taikiniais penktadienio vakarą tapo į koncertą atėję jaunuoliai ir populiariose Prancūzijos sostinės vietose laiką leidę paryžiečiai, žuvo beveik 130 žmonių, o daugiau kaip 200 buvo sužeista.
Užsienio reikalų ministerijos atstovai skelbia, kad oficialios informacijos apie Paryžiuje nukentėjusius Lietuvos piliečius neturi.

3 Atsakymai į “Mažeikiškiai raginami pagerbti teroro išpuolių aukas”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Man tai panašu į koridą , kai toreadoro žalojamas bulius užpuola į koridą susirinkusius žiūrovus, nors jie jo ir nežalojo. Tačiau ar į koridą susirinkę žiūrovai jau yra tokie nekalti dėl buliaus kančių?

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Kodėl Europa atvėrė vartus pabėgėliams? Kodėl Europos kariai turi kovoti Sirijoje ir t.t.? O Sirai (tipo pabėgėliai) keliauja laimės ieškoti į Europą, o nekariauja patys prieš islamo valstybę. Tegu Europa aprūpina juos ginklais, o ne pati daro antskrydžius, tegu atveria vartus seneliams, vaikams ir senelėms, o ne jauniems vyrams, kurie turi patys kovoti už savo laisvę ir gerovę. Tai kas būtų, jei mus pultų kokie rusai, o mes visi jauni vyrai pabėgtume į kitas Europos šalis ir prašytume tegu Prancūzijos kariai čia kariauja. Kaip gerai tiems jauniems Sirams, jiems kovoti už savo laisvę nereikia, už juos tai daro Europos sąjungos kariai ir už tai mes mokame savo gyvybėmis savo gimtojoje žemėje. O viskas dėl politikų debilizmo.

  3. mzk parašė:

    kur rinktis zmonems nepaminejote

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto