Mažeikiškiai šokėjai – virtualaus konkurso prizininkai

Nuotr. iš Mažeikių choreografijos mokyklos archyvo

Mažeikių choreografijos mokyklos bendruomenė pasidalijo džiugiomis naujienomis. Mokykloje veikiančių šokių studijų „Kauškutis“ bei „Niuansas“ šokėjai pirmą kartą dalyvavo tarptautiniame tiesioginiame internetiniame konkurse „Play“ ir iškovojo ne vieną pergalę.

Siuntė vaizdo įrašus

Šį tarptautinį internetu vykusį konkursą sausio mėnesį organizavo Italijoje veikianti tarptautinė kultūrinė asociacija „Festival&Contest“.
Konkurso dalyviai iš savo archyvų turėjo išrinkti, jų manymu, gražiausius įvairių renginių metu sušoktų šokių vaizdo įrašus ir nusiųsti juos organizatoriams. Tačiau buvo galima sukurti šokius specialiai šiam konkursui, juos nufilmuoti ir vaizdo įrašus nusiųsti organizatoriams.
Dalyvauti galėjo ir šokėjų kolektyvai, ir pavieniai šokėjai. Vertinimo komisija nugalėtojus rinko devyniose šokių kategorijose.
Įvykus konkursui, jo organizatoriai dalyvių atsiųstus vaizdo įrašus su pasirodymais įkelia į vaizdo įrašų platformą „Youtube“. Tad netrukus adresu www.youtube.com/c/FestivalContest/videos norintieji galės pasižiūrėti konkurso dalyvių pasirodymus: šokius, dainas, įvairiais muzikos instrumentais atliekamus kūrinius.

Gražių, įvertintų šokių turi daug

Neseniai buvo paskelbti konkurso komisijos vertinimai bei žiūrovų balsavimo rezultatai.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto