Mažeikiškiai stipruoliai triumfavo Žiemgalos turnyre

Mažeikiškių stipruolių komanda pirmenybėse Latvijoje pelnė solidžius apdovanojimus. Nuotr. iš komandos archyvo

Latvijoje sėkmingai startavo mažeikiškiai stipruoliai – iš Žiemgalos regiono štangos spaudimo pirmenybių visi grįžo su apdovanojimais.

});

Į pirmąsias šiais metais štangos spaudimo varžybas be specialios aprangos suvažiavo ne tik to kaimyninės šalies regiono sportininkai, bet ir atstovai iš Vakarų Lietuvos regiono. Įvairiose šių populiarių varžybų svorio ir amžiaus kategorijose rungėsi 130 dalyvių.

Mažeikiams pirmenybėse atstovavo Jurgita Strazdauskienė, triumfavusi moterų grupėje bei pelniusi antrą vietą absoliučioje kategorijoje, ir Natalija Gražulienė, kuri savo svorio kategorijoje užėmė trečią vietą.

Įspūdingai šiose varžybose veteranų grupėje pasirodė Nerijus Strazdauskas – jis buvo nenugalimas tiek savo svorio, tiek absoliučioje kategorijoje ir pakartojo pasaulio rekordą, išspaudęs 242,5 kg sveriančią štangą. Jaunių grupėje (iki 18 metų) nugalėjo Matas Baranauskas.