Mažeikiškiai susidomėjo kino švente

Ketvirtadienio vakarą Sodų skverelyje virė veiksmas – susirinkęs gausus įvairaus amžiaus žmonių būrys dalyvavo „Pildyk kino“ šventėje.Agnės Grabauskaitės nuotrauka

[nggallery id=414 template=caption]Ketvirtadienį Sodų parkelyje lankėsi „Pildyk kinas“, kurio metu mažeikiškiai galėjo pramogauti su televizijos reklamų žvaigždėmis, o vėliau stebėti nuotaikingą filmą visai šeimai.

Padovanojo filmą

Ketvirtadienio vakarą Sodų skverelyje virė veiksmas – susirinkęs gausus įvairaus amžiaus žmonių būrys dalyvavo „Pildyk kino“ šventėje.
Vaikai šventėje linksminosi  su gerai iš televizijos reklamų pažįstamais herojais – Sandrute,  Džeronimu, Mobiu ir reklamos naujoke, TV žvaigžde Angel.
Su pamėgtais herojais mažeikiškiai galėjo įsiamžinti specialiose fotografavimuisi skirtose vietose, „pakeliauti“ Mobio autobusiuku, į valias prisikalbėti su Sandrute bei Džeronimu.
Didžiulės eilės nusidriekė prie įvairiausią žaidimų, o daugiausia mažeikiškių dėmesio susilaukė interaktyvus žaidimas didžiuliame ekrane.
Pagrindiniu vakaro akcentu tapo po atviru dangumi rodoma romantinė komedija visai šeimai „Mėnesienos karalystė“.

Stebino žmonių gausa

Renginio organizatorė, „Pildyk“ prekinio ženklo vadovė Dominyka Jonušienė „Santarvei“ pasakojo, kad renginio idėja buvo atvežti pramogų ir filmą į mažesnius miestus.
„Norėjome palepinti mažesnius miestus, išties daug renginių vyksta vien Vilniuje ar Kaune“, – pasakojo renginio organizatorė, be kita ko pridūrusi, kad kinas po atviru dangumi yra visoje Europoje populiarus dalykas, be to, tai yra labai neįpareigojanti, smagi ir universali pramoga.
D. Janušienė kalbėjo, kad „Pildyk kinas“ keliauja po visą Lietuvą, o Mažeikiai yra ketvirtoji stotelė, po kurios planuojama aplankyti dar keturis miestus.
Organizatorė buvo maloniai nustebinta žmonių gausos, esą tokio dalyvių skaičiaus bent iš pažiūros susilauktų tik Vilnius. Ji sakė norinti, kad šventė Mažeikiuose pasikartotų ir kitąmet.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto