Mažeikiškiai susitelkė kilniam tikslui

Ingos Milbertienės nuotr.

Mažeikių kultūros centre penktadienį nuskambėjo labdaringas koncertas „Nešame taiką Pasauliui“, kuriame koncertavo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos orkestras „Simfukai“.

Šio renginio organizatorės – Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ narės džiaugiasi: Mažeikių visuomenė bei verslo bendruomenė atsiliepė į kvietimą dalyvauti koncerte ir įsigydami bilietus į renginį finansiškai parėmė kilnią idėją – reikiamais daiktais pastiprinti rajono vaikų dienos centrų veiklą.

Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ prezidentė Jūratė Jaremčiukienė sakė, kad klubo narės jau trejus metus svajojo į Mažeikius pasikviesti orkestrą „Simfukai“ ir šios minties nepaleido.

Ingos Milbertienės nuotr.

Šį koncertą mažeikiškės norėjo surengti anksčiau, dar praėjusių metų gruodį. Tačiau, įvertinus tuo metu galiojusius įvairius ribojimus, susijusius su koronaviruso pandemijos valdymu, bei tai, kiek pastangų ir laiko kainuoja surengti tokį koncertą, bendru „Libertos“ klubo narių ir „Simfukų“ vadovų sutarimu buvo nuspręsta renginį nukelti į šių metų pavasarį.

„Didžiausias mūsų, klubo narių, tikslas buvo, kad šiuos ypač talentingus jaunuosius muzikantus galėtų išgirsti Mažeikių miesto ir rajono gyventojai. Kadangi buvome girdėjusios grojant šį orkestrą, tikėjome, kad daugumai mažeikiškių jų muzika patiks“, – „Santarvei“ sakė J. Jaremčiukienė.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Ingos Milbertienės nuotr.
Ingos Milbertienės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto